середа, 13 листопада 2019 р.

Перша міжнародна конференція жінок-підприємниць «Успіх в тобі»


12 листопада в Києві, в Premier Palace Hotel вперше пройшла міжнародна конференція жінок-підприємниць «Успіх в тобі» - захід, який сприяє розвитку різних сфер життя України. Під брендом «Успіх в тобі» об’єднались найуспішніші в бізнесі жінки України, які є визнаними на міжнародному рівні експертами в галузях досягнення цілей, таймінгу, краси, моди і стилю.
Зі сцени своїм досвідом поділилися ТОП-спікери, жінки зі списку найуспішніших в Україні. Всі вони добре відомі далеко за межами країни і точно знають, як домогтися поставлених цілей. Власними секретами ділилися з аудиторією:
Тетяна Абрамова –  СЕО і засновниця компанії RITO -  виробника трикотажного одягу.
Наталія Нетовкіна – засновниця бренду «Ювелірний Дім ZARINA».
Тетяна Семенченко – власниця ТМ VOVK - бренду українського жіночого одягу.
Світлана Юлдашева –  генеральна директорка компанії UNMOMENTO.
Олена Білолипецька –  засновниця групи компаній «ЛС ПРОФІ ГРУП».
Корнелія Янель - німецька тренерка, власниця ТМ TAPODTS Fine Shoes та STUDIO MITTE.
Людмила Богуш-Данд –  засновниця бізнес-студії BogushTime і компанії BogushTech.
Катерина Малкова – співвласниця TOP COSMETICS GROUP – дистриб’ютора світових брендів професійної косметології та естетичної медицини.
В’ячеслав Дюденко – власник салонів «DYUDENKO art of hair» та «D2», школи професійної майстерності перукарів " DYUDENKO Київ".
Лариса Дюбіна – власниця компанії Art&Journey, Brand Director AgelLOC technology компанії Nu Skin Enterprises.
Марина Ждан - експерт у галузі психології грошей, тренер грошового зростання.
Оксана Луценко - голова правління ГО «Еко Марафон Грін Бізнес Юкрейн».
Ганна Гончарова - генеральний директор ТОВ «Фортіус Кволіті Груп», засновниця професійної Платформи експертів «Сила якості».


Важливою особливістю конференції «Успіх в тобі» став ефективний нетворкінг. Адже під одним дахом організатори зібрали понад 100 учасників, серед яких українські й зарубіжні спеціалісти, представники влади та бізнес середовища, а також представниці торгово-промислових палат та жіночих бізнес асоціацій з Німеччини, Литви та Хорватії, представники регіональних торгово-промислових палат України. Всі учасниці отримали можливість поспілкуватися, поділитися власними думками, розповісти про бізнес, знайти партнерів, співробітників, колег, інвесторів і просто однодумців.
Серед тем, які обговорювались на конференції: «як реалізувати бізнес-ідею», «бізнес по-жіночому. Як досягти вершини?», «баланс між бізнесом та особистим життям жінки», «як перейти в епоху панування індивідуальності від епохи копіювання та стандартів», «не жіночий бізнес», «тайм-менеджмент», «відповідальність та глобальний ребрединг, починаючи з власного мислення та мислення співробітників», «синергія підприємництва та підприємницького духу, фінансування жіночого бізнесу», «підприємниця наступного покоління», «успішна жінка як ікона стилю української нації», «гардероб як інструмент успіху жінки», «де брати сили для успіху», «прерогативи ділової жінки: здоров’я, бізнес чи краса» та багато інших.

Організатором заходу був Комітет жінок-підприємниць при Київській торгово-промисловій палаті, який веде активну діяльність з розвитку жіночого підприємництва. Ідейним натхненником конференції є перший віце-президент Київської торгово-промислової палати, голова Комітету жінок-підприємниць Людмила Сізікова. «Головна мета заходу полягала в тому, щоб згуртувати ділову спільноту та підтримати розвиток жіночого підприємництва, об’єднати зусилля жінок-підприємниць європейських країн до сталого розвитку», - зазначив президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський.
Захід завершився розіграшом подарунків від партнерів, спілкуванням з новими знайомими за чашкою кави і келихом шампанського, фотосетами і, звичайно, прекрасним настроєм всіх гостей.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі