понеділок, 23 вересня 2019 р.

Dell Technologies Forum 2019

Що може зробити бiзнес, аби усунути перешкоди для розвитку талантiв, незалежно вiд статi, вiд будь-яких iнших факторiв, що не впливають на роботу? Вiдповiдi на це та багато iнших питань дали 19 вересня топ-менеджерки Dell Technologies
Форум відкрив віце-президент і генеральний менеджер Dell Technologies у регіоні NEE Софі Роннертц та генеральний менеджер Dell Technologies в Україні Ірина Волк.
Радомір Бордон – старший директор по інфраструктурним рішенням і продуктам Dell Technologies в регіоні Центральної та Східної Європи, зазначає: «Дані сьогодні – це ключовий фактор змін. Неважливо, буде це велика корпорація малий бізнес – дані однаково важливі для кожного з нас».
Девід Спрут розповідав про проект Dell Technologies - Progress Made Real - Our Vision 2030. Цей проект визначає бачення прогресу та заходи, котрі забезпечать позитивний і довготривалий вплив на планету.
Тему «IT-трансформація» відкрив Людек Сафар – відповідальний у Dell Technologies за напрям передпродажів у регіоні NEE. Для розуміння важливості модернізації інфраструктури, у своїй презентацї Людек акцентував увагу на основних напрямки IT-трансформації.
Ірина Бернацька, інженер Dell Technologies. Про те, як сервери Dell EMC PowerEdge та мережа PowerSwitch надають інноваційні функції і можливості управління, та яку цінність несуть для вашого бізнесу, дізнаємося за мить.
AI, IoT, Edge, 5G – технології, що дають великі можливості для зростання організації у новому цифровому світі. Сергій Бутенко – керівник напрямку сучасних дата-центрів в Dell Technologies, розповідав про нові рішення Dell, що є необхідними для впровадження новітніх технологій.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі