неділя, 15 вересня 2019 р.

У США хочуть вдвічі підвищити мінімальну погодинну зарплату - до 15 доларів за годину

США, мінімальна зарплатаЯк повідомив сайт "Радіо Свобода", Палата представників Конгресу США 18 липня 2019 року схвалила законопроект про підвищення мінімальної погодинної зарплати в країні майже вдвічі – до 15 доларів.

Законопроектом передбачене поетапне підвищення оплати праці до 2025 року. Наразі федеральний розмір мінімальної зарплати складає 7 доларів 25 центів за годину, хоча більшість штатів мають свій мінімум. Вісім штатів, серед яких Каліфорнія і Нью-Йорк, раніше вже ухвалили закон про підвищення мінімальної оплати праці до 15 доларів за годину.

Бюро статистики праці США заявило, що підвищення мінімальної заробітної плати до 15 доларів за годину, найімовірніше, призведе до скорочення робочих місць для людей з низькою кваліфікацією і підвищить витрати дрібних підприємців на працевлаштування своїх робітників.

Мінімальна заробітна плата на федеральному рівні у США була вперше встановлена в 1938 році на рівні 25 центів за годину, що, з урахуванням інфляції, відповідає приблизно 4 доларам 45 центам сьогодні. Відтоді планка поступово піднімалася. Згідно зі статистикою, менш ніж 3% американців, які отримують погодинну зарплату, працюють на мінімальній ставці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі