середа, 4 вересня 2019 р.

Прем’єр анонсував перегляд прожиткового мінімуму

Прем’єр анонсував перегляд прожиткового мінімуму 

Як повідомив "Укрінформ", прожитковий мінімум для українців буде переглянуто, бо він не відповідає реальній ситуації в країні.
Про це сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, представляючи план діяльності новоствореного уряду на найближчі роки під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, уряду і правоохоронних органів в Офісі Президента, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Прожитковий мінімум, який задекларований на папері, не відповідає реальності. Очевидно, що за ці гроші людина не може нормально, достойно прожити. Тому цей мінімум буде переглянутий. Людина повинна бути забезпечена прожитковим мінімумом", - сказав Гончарук.
Як повідомлялося, з 1 липня 2019 року встановлені нові розміри прожиткового мінімуму на одну особу у розрахунку на місяць у сумі 1936 гривень.
Для основних соціальних і демографічних груп населення з 1 липня 2019 року встановлено такі показники прожиткового мінімуму на одну особу на місяць: для дітей віком до 6 років − 1699 грн.; для дітей віком від 6 до 18 років − 2118 грн.; для працездатних осіб – 2007 грн.; для осіб, які втратили працездатність − 1564 грн.
.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі