середа, 28 серпня 2019 р.

Ukrainian Fashion Week - 2020: Що потрібно знати про новий сезон українського Тижня моди

Ukrainian Fashion Week - 2020: Що потрібно знати про новий сезон українського Тижня моди

З 31 серпня по 4 вересня в Києві пройде український Тиждень моди. В рамках заходу Ukrainian Fashion Week будуть представлені 64 дизайнерських бренди, 45 шоу і презентацій, 5 спеціальних проектів, 6 лекцій та публічних обговорень.

У перший день UFW пройде презентація шведської виставки Fashion Revolution: The future of textiles, яка продемонструє дослідні проекти, стійкі колекції, стартапи та вже працюючий бізнес Швеції. Данський бренд Еcco спільно з INTERTOP Ukraine вперше представить крафтову міні-фабрику Ecco Leather Factory Petit, на якій продемонструє процес обробки шкіри та технологію створення готових виробів.

В рамках традиційної програми #newgeneration, що підтримує молодих дизайнерів, відбудеться шоу, на якому 8 фіналістів конкурсу Epson Digital Fashion представлять свої колекції з прінтована тканин. Завершаться шоу церемонією нагородження переможців.

Також в цьому році буде представлено спеціальний простір #municipalproject, на якому можна буде познайомитися з провідними брендами, які працюють з вуличною естетикою: AATSU, ACT.1, ARCH, DFF, Keep, Métrique, Riot Division. Щоб отримати квиток на безкоштовне відвідування, потрібно пройти реєстрацію.

У новому сезоні гостей UFW також чекає освітня програма: лекція про майбутнє системи індустрії моди від менеджера з комунікацій Малин Віоли Веннберг і лекція італійського стиліста і дизайнера Фабіо де Миколи, присвячена сучасним технологіям. Лекторій проекту #besustainable буде складатися з лекцій від провідних українських та міжнародних фахівців сталого розвитку і панельній дискусії "Be Sustainable: від виклику до реальності".

В рамках проекту #fashionfilm відбудеться допрем'єрний показ фільму "Геніальний кутюр'є" від KyivMusicFilm. Документальна стрічка розповість про останні роки життя дизайнера Ів Сен-Лорана і його модному будинку.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі