середа, 12 червня 2019 р.

FlixBus, європейський оператор подорожей, розширює свою мережу в Україні


Київ, 11 червня 2019 року – FlixBus, найбільший оператор міжміських автобусних перевезень Європи, оголосив свої плани розвитку на українському ринку, з довготерміновою стратегією створення в Україні найсильнішої пропозиції з автобусних перевезень.
На пресконференції, що відбулася в Києві, представники FlixBus оголосили про відкриття компанії FlixBus в Україні. Основними запланованими коридорами є маршрути у Польщу, Німеччину, Чехію, Австрію та Угорщину, починатимуться майбутні рейси з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси та Львова.
Керуючим директором FlixBus в Україні став Міхал Леман, який займає цю посаду також у Польщі. Його задачами стануть забезпечення сталої мережі маршрутів між цими країнами та доступ українців до всіх європейських напрямків FlixBus. На сьогоднішній день FlixBus обслуговує понад 350 000 щоденних рейсів до 2000 міст у 29 країнах. Крім того, мережа FlixBus розпланована таким чином, щоб одним квитком можна було купити рейс з пересадкою між кількома напрямками.
– Я дуже радий, що після кількох місяців планування і підготовки ми нарешті можемо оголосити наші подальші плани розвитку в Україні. FlixBus тепер є офіційно зареєстрованою компанією в Україні і має команду в Києві, платить податки у місцевий бюджет, – каже Міхал Леман, керуючий директор FlixBus в Польщі та Україні – Ми приносимо на український ринок свої технологічні інновації, стандарти та безпеку подорожей, хочемо стати надійним партнером для українських автобусних перевізників і допомагати їм розвиватися. А наші українські клієнти зможуть подорожувати світом за доступними цінами і з високим рівнем обслуговування.
Перші рейси FlixBus з України відбулися ще у 2017 році. Станом на червень 2019 року Київ, Житомир, Рівне та Львів мають щоденне сполучення з Німеччиною (Берлін, Дрезден, Мюнхен, Лейпциг, Штутгарт, Франкфурт, Дюссельдорф, Кельн, Ганновер, Карлсруе, Росток), Угорщиною (Будапешт), Польщею (Краків) та Австрією (Відень). Ці маршрути виконуються автобусним партнером FlixBus – компанією «Євроклуб». Більшість з напрямків, до яких їздить FlixBus з України, є хабами, в них українські пасажири можуть пересісти на зелені автобуси, що прямують до інших європейських напрямків. FlixBus вже перебувають в процесі переговорів з кількома потенційними автобусними партнерами і відкриті для переговорів з новими.
Міністр Інфраструктури України Володимир Омелян, який взяв участь у пресконференції, наголосив: – Компанія працює за унікальною бізнес-моделлю, яка передбачає партнерство з місцевими перевізниками, а це у свою чергу сприятиме розвитку місцевого бізнесу та інфраструктури, яка побудована навколо перевезень – заправки, сервіси з обслуговування автобусів, нові робочі місця.
Очільник Міністерства також закликав українських перевізників долучатися до нової мережі та співпраці із компанією.
Технологія, поєднана з високим рівнем сервісу
Успіх FlixBus зазвичай пов'язують з унікальною бізнес-моделлю, яка побудована на тісній співпраці з місцевими автобусними перевізниками. FlixBus надає свої технології, відповідає за продаж квитків, обслуговування клієнтів, планування мережі та маркетинг, а місцеві партнери-перевізники забезпечують роботу автобусів. Таким чином, стартапу вдалося створити найбільшу мережу міжміських автобусів у Європі. За свою 6-річну історію FlixBus налагодив співпрацю із більше 300 автобусними партнерами.
– Ми приходимо на кожен новий ринок, щоб розвиватися разом з місцевими партнерами-перевізниками: з ними ми розділяємо як прибутки, так і ризики та обов'язки, – коментує Міхал Леман. – Кожен з наших автобусних партнерів автоматично стає частиною світової мережі FlixBus і отримує можливість розвиватися, від чого виграє місцева економіка, а також збільшується надходження туристів у країну.
З 2013 року зелені автобуси FlixBus вже перевезли понад 100 мільйонів клієнтів по всій Європі і посприяли створенню тисяч робочих місць у транспортній галузі.
Зелені смарт-подорожі з FlixBus в Україні: цифровізація традиційної автобусної індустрії
Хоча автобуси FlixBus належать місцевим автобусним перевізникам, компанія гарантує однакову якість обслуговування у кожному автобусі. Всі пасажири FlixBus мають безкоштовний Wi-Fi, зручні сидіння зі значною кількістю місця для ніг, на борту автобуса працює кондиціонер, є розетки та туалет. В окремих країнах також існує опція резервування місць і розваги на борту. З часом ці функції будуть запущені на всіх ринках FlixBus.
– На честь запуску ми оголошуємо розпродаж квитків – сьогодні їх можна придбати за ціною від 5 до 15 Євро при бронюванні до 10:00 13 червня на www.flixbus.com.ua. Розпродаж діє для поїздок у період з 11.06 по 30.09, – оголосив Міхал Леман. Він також нагадав, що провезення багажу є безкоштовним, а квиток не обов'язково друкувати: чекін при посадці на автобус можливий за допомогою QR-кода на смартфоні.
Квитки на прямі рейси у європейські країни доступні на сайті www.flixbus.com.ua, а також через мобільний додаток FlixBus і в більш ніж 30 000 агентствах з продажу по всій Європі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі