четвер, 6 червня 2019 р.

У Верховній Раді відбулася зустріч членів Чорнобильської асоціації народних депутатів України з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураї

 
4 червня відбулася робоча зустріч членів Чорнобильської асоціації народних депутатів України (ЧАНДУ) з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураї.
Під час зустрічі розглянуто питання організації можливих спільних дій щодо участі парламентарів та громадських організацій двох країн у ліквідації наслідків ядерних аварій, які сталися в Україні і Японії.
З боку Верховної Ради у зустрічі брали участь ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС: народні депутати України Віктор Єленський та Олександр Марченко, виконуючий обов’язки Співголови ЧАНДУ Анатолій Бєляєв, керівник Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Михайло Борисюк, керівник Групи радників та експертів ЧАНДУ Олександр Зенюк, виконавчий директор ЧАНДУ Олександр Осиховський та завідувач Секретаріату ЧАНДУ Валерій Крохмаль.
Участь у зустрічі також взяла Голова економічного відділу, Перший секретар Посольства Японії в Україні Ріцуко Іноуе.
Учасники зустрічі обговорили спільні проблеми, що виникли під час ліквідації наслідків аварій на атомних станціях, поділилися своїм досвідом вирішення соціально-економічних проблем, з якими стикаються громадяни двох країн. Особливу увагу було привернуто до необхідності дотримання безпеки у роботі атомних станцій.
За підсумками сторони домовилися налагоджувати контакти між парламентаріями України та Японії, громадськими організаціями двох країн.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі