субота, 25 травня 2019 р.

Kyiv Art Fair

23 травня в в Комплексі «Торонто - Київ» на вул. Великій Васильківській, 100 відбулось відкриття міжнародного ярмарку мистецтв Kyiv Art Fair. Захід включав в себе живі виступи діджеїв, візуальне шоу, презентацію художніх спецпроектів, а також, власне, запуск масштабного ярмарку творів мистецтв.

На час проведення ярмарку, територія в 5000 кв.м. Комплексу «Торонто - Київ» перетворився на величезну виставку, де розмістились роботи художників,яких представляють 39 галерей з України, Франції, Австрії, Німеччини, Грузії, Литви, Данії, США.

Крім того, 23 травня в Комплексі відкрились три художніх спецпроекти. Серед них скульптурний спец-проект «Ілюзія матерії» від арт-центру М17; проект «Неошаманізм:Магія Ритуалу» міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва, а також а виставка «Твій портрет», присвячена портретам та замальовкам на тему антропоморфних форм. Також в цей день відбувся перформанс датського художника Т'єррі Джоффе «Slow Dance Debate»

Офіційне відкриття розпочалось ввечері о 19:00 під аранжування діджей- і лайв-виступів, об'єднаних з візуальним шоу: відео-проекцією на фасад костелу св. Миколая.

На території була зона Visa, а також інші бари, кав'ярні та місця для відпочинку. Крім українських, на відкритті були іноземні галеристи, колекціонери, мистецтвознавці, журналісти і куратори, які зацікавляться ситуацією із культурою та мистецтвом України.

Ярмарок Kyiv Art Fair познайомив українців з роботами локальних і закордонних художників, а також популяризовував сучасне мистецтво серед громадян. Він був частиною фестивалю Kyiv Art Week, організованого з ініціативи українських культурних діячів за підтримки КМДА.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі