четвер, 16 травня 2019 р.

Ілля Яровий «Сади Задзеркалля»

Відкриття виставки живопису Іллі Ярового відбулось 14 травня у Мистецькому центрі "Шоколадний будинок". Виставка триватиме з 14 по 26 травня 2019 року. 
Яровий Ілля Миколайович народився 1983 в майстерні сім'ї художників, Ярового Миколи і Сергеєвої Ганни, в місті Суми, Україна.
Навчався малювати в сумській дитячій художній школі у В.М. Соклакова і Т.М. Сурковоі. 1998 року навчався живопису у Київської Республіканської Художньої Школі ім.Т. Г. Шевченка, в класі В. Г. Троценко.
У 2002-2008 роки Національна Академія Образотворчого Мистецтва та Архітектури в м. Києві навчався в майстерні  В. І. Гуріна та А. Є. Зорко. З 2010 року став членом Національної спілки художників  України.
У три роки став участником міжнародної художньої виставки у Парижі присвяченої Малевічу.
У 1997 році - перша персональна виставка, став лауреатом конкурсу при міністерстві культури  «Нові імена України».
З 2001 року приймав активну участь у всеукраїнських, академічних та обласних художніх виставках і конкурсах, неодноразово у Всеукраїнському  триєнале живопису, благодійних аукціонах та міжнародних конкурсах.
Твори знаходяться в колекціях: Національної галереї Китаю  (Музей), Музей підводного живопису Франція, голови уряду КНР Ху Цзінтау, в кабінеті міністрів України, корпоративній  колекції компанії Еріксон, П'єра Башира, а також в приватних колекціях відомих людей, колекціонерів, політиків.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі