середа, 10 квітня 2019 р.

Виставка електроніки CEE2019

CEE2019 – наймасштабніша в Україні виставка електроніки, електротехніки, рішень та продукції для дому та підприємств, товарів для дітей та іграшок. У 2019-му XII виставка СЕЕ відбулась у дві фази 6-7 квітня та 12-14 квітня і об’єднала понад 200 світових лідерів споріднених індустрій, різних галузей і бізнес-напрямків.

Під час першої фази CEE2019 6-7 квітня відбувався показ та тестування продукції і рішень для бізнесу системної інтеграції, консумерської електроніки; комп’ютерних і консольних ігор; техніки для дому, унікального та величезного асортименту товарів та іграшок.

За другої фази, 12-14 квітня, на відвідувачів чекала ще більша територія геймінгу та кіберспорту з іграми та турнірами. Гравці випробовували в дії новітні обладнані ігрові місця, кокпіти, VR-шоломи, ігрові, і не лише, монітори, ноутбуки, смартфони, консолі, периферія, 3D друк, сувенірні ігрові фігурки, численні найкращі аксесуари, тощо. Гості до того ж мали нагоду ознайомитися наживо з моделями електротранспорту і гібридними авто, отримати консультації лідерів автопрому. У зоні beauty можна було причепуритись, зробити стильну зачіску або добрати чи придбати відповідні товари для догляду за тілом та волоссям. Додаткова територія на відкритому повітрі вітала у хвилини відпочинку, також там була розташована територія де можна в швидку поїсти.

Обидві фази приготували чимало цікавого відвідувачам, численні конкурси та призи, нові товари та розваги, корисні та ефективні рішення для побуту та бізнесу. СЕЕ2019 відбувалось на новій території поруч з станцією метро Тараса Шевченка.
Додатково  : www.erc.ua/cee 
Стенди світових лідерів індустрії.
Відвідувачі різних віків та рівня обізнаності.
Покази, конкурси, змагання, інформація, обмін думками.
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі