середа, 6 березня 2019 р.

Михайло Левченко «Мультимедійна політкоректність.18+»


5 березня в приміщенні Мистецького центру "Шоколадний будинок”, філії Нацiонального музею "Київська картинна галерея" за адресою: місто Київ, вулиця Шовковична, 17/2 відбулось відкриття виставки живопису Михайла Левченка «Мультимедійна політкоректність.18+»

Михайло Левченко - скульптор-монументаліст, митець, володар міжнародних відзнак і премій, серед яких: Міжнародна премія Леонардо да Вінчі. Член журі міжнародних конкурсів і фестивалів.

Роботи митця представлені в постійних музейних колекціях Міжнародного парку скульптур в місті Айя-Напа (Кіпр), 2015, Музеї сучасного мистецтва в Ролдані, Санта-Фе (Аргентина) 2014, Художньому музеї біля моря, Сан-Бенедетто-дель-Тронто (Італія), 2013, Музеї сучасного мистецтва, Воллтерра (Італія), 2008.

Упродовж останніх 10 років Михайло Левченко взяв участь у 48 міжнародних скульптурних симпозіумах і фестивалях у 20 країнах світу серед яких: Азербайджан, Аргентина, Ізраїль, Іран, Іспанія, Італія, Канада, Китай, Кіпр, Люксембург, Німеччина, Норвегія, Сирія, США, Туреччина, Україна, Франція, Чехія, Чилі, Японія.
Також, твори Михайла експонувалися на міжнародних арт-ярмарках у Парижі (Франція), Нью-Йорку (США), Падуї (Італія), Монте-Карло (Монако).

Виставка живопису «Мультимедійна політкоректність.18+» має на меті привернути увагу до подвійних стандартів моралі у сучасному суспільстві та дослідити медійні кліше сьогодення.
«Сьогодні, як ніколи, стає явним розрив між тим, що декларується в Інтернеті та інших ЗМІ, і тим, що люди насправді бачать в тому самому інформаційному полі. Кількість витонченого насильства в кіно, новинах, пошукових системах Інтернету та телебаченні не відповідає тому, що суспільство маніфестує щодо гуманності та політкоректності. Наприклад, у США до сих пір існує расизм, Ку-клукс-клан і сегрегація. Одночасно афроамериканців не можна називати “неграми”: на вас можуть подати до суду за такі слова. Дітям забороняють дивитися на оголені жіночі груди, проте в той самий час вони дивляться фільми, в яких демонструють жорстокі вбивства. Подвійні стандарти моралі та сприйняття суспільством певних табу набуває нечуваних досі масштабів лицемірства».


Виставка триватиме з 05.03.2019 до 10.03.2019.

Графік роботи філії: з 10:00 до 18:00 всі дні, окрім понеділка та четверга.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі