середа, 13 лютого 2019 р.

Концерт міжнародного українсько-польського проекту "10 тенорів" і премєра провокаційної вистави "Оркестр"

 
Одразу дві прем'єри представили у Національній опереті України!
10 Тенорів - міжнародний концертний проект, який Богдан Струтинський разом із Jarosław Brussa задумали і втілюють на міжнародному рівні набуває все більшого розголосу.
Балетмейстер-постановник Вадим Прокопенко розповів про особливості постановки вокального проекту, до речі, чимало родзинок постановки є у пластиці артистів. Диригент-постановник і диригент всіх концертів, що відбулися протягом року у Польщі та в Україні Igor Iaroshenko представив київській публіці нову програму і прекрасний склад виконавців. Співаки гармонійно поєднали свої потужні вокальні можливості, викликавши щире захоплення слухачів. З боку Польщі у проекті взяли участь Бартош Кучік, Мірослав Невядомський і Маріуш Рута. Україну представляли  Сергій Гурець, Іван Коренівський, Петро Челялі, Дмитро Фощанка, Анатолій Погребний, Володимир Холкін і Михайло Гуменний-Петрівський.
Проект 10 Тенорів є по-справжньому об'єднуючим для Польщі та України і це доведено!

Оркестр. Прем'єра Національної оперети України. - вистава яка вперше була представлена на #Сцені77 . Dani Goryanska, переможниця Міжнародні конкурси-лабораторії для молодих режисерів розповіла журналістам про творчу роботу у театрі оперети, який є дійсно авангардним. Звуковий супровід вистави (цього разу "оркестр" грали незвичайно!) створювався диригентом Національної оперети України Сергієм Дідком (Sergiy Didok).

Концерт 10 Тенорів і вистава "Оркестр" вже розпочалися!
У Національній опереті України обирайте події за смаком, зустрінемось!

Леонід Коваленко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі