субота, 26 січня 2019 р.

Список Шиндлера ": у Києві пройшов урочистий показ історичної драми Стівена Спілберга

В український прокат картина вийшла 24 січня

Днями в столичному кінотеатрі "Оскар" пройшов показ історичного фільму "Список Шиндлера" культового режисера Стівена Спілберга. Це реальна історія члена нацистської партії, якому вдалося врятувати понад тисячу сто євреїв під час Другої світової війни.

Урочистий показ відвідали Борис Забарко - колишній в'язень Шаргородського гетто, заслужений діяч науки і техніки України, Міністр культури України Євген Нищук, заступник посла держави Ізраїль в Україні Еміль Бен Нафталі і інші.


"З цим фільмом пов'язано багато подій в світі, Україні та в моєму житті. Коли стрічка вийшла на широкий екран в 1994-му, її показали майже у всіх країнах світу, проте в Україні ми маємо можливість подивитися її в кінотеатрах тільки зараз. Цей фільм дуже правдивий, хоча деякі і говорять, що в ньому не враховані багато деталей. Але найголовніше, то що саме завдяки "Список Шиндлера" інтерес до подій Голокосту підвищився ", - сказав Забарко.


Міністр культури України наголосив на важливості проведення пам'ятних заходів, присвячених одній з найбільших трагедій людства, яка вимагає викриття, осмислення, а головне, засвоєння тих страшних уроків.

"Список Шиндлера" - це фільм-символ заслужено входить в список 10 кращих фільмів світу. Фільм вражає неймовірною людяністю і розповідає, що за будь-яких обставин і системах, важливо залишатися людиною. Ця стрічка дає надію, що поки ми пам'ятаємо минуле, ми не допустимо агресії за національною ознакою ", - говорить Євген Нищук.

"Список Шиндлера" - це видатний фільм про Голокост, знятий за романом Томаса Кенеллі. Картина отримала сім "Оскарів", три "Золотих глобуси" і дві премії "Греммі".

Стрічка розповідає про події, що відбуваються в 1939 році. Це реальна історія людини на ім'я Оскар Шиндлер, який у воєнний час зміг відкрити завод і взяти на роботу євреїв. Він допоміг їм підробити документи, що підтверджують їх технічну освіту. Ув'язнені охоче працювали заради того щоб вижити.

В український прокат драма вийшла 24 січня.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі