понеділок, 28 січня 2019 р.

Польський Інститут запрошує на прем'єру фільму "ДИВІЗІОН НАДІЇ

30 січня у кінотеатрі «Київ» відбудеться допрем’єрний показ фільму ДИВІЗІОН НАДІЇ, а з 31 січня стрічка з’явиться у широкому українському прокаті.
На допрем’єрному показі у Києві продюсер та автор сценарію Яцек Самойлович, британський актор Джон Кей Стіл (виконавець ролі Стенлі Вінсента) та польська актриса Анна Прус (Яґода Кохан) особисто представлять стрічку перед високоповажною публікою.
Участь у цій події підтвердили Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні п. Ян Пєкло і Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні п. Джудіт Гоф.
ДИВІЗІОН НАДІЇ – це польська історична драма, знята у копродукціїї з Великою Британією.
Події фільму розгортаються під час Другої світової війни. Це історія про мужніх польських пілотів в лавах повітряних сил Великої Британії і створення Ескадрильї 303, елітного винищувального підрозділу. Цей загін став одним з найкращих і найефективніших бойових підрозділів свого часу.
Режисери кінострічки Деніс Деліч та Вєслав Саневський за основу сюжету взяли книгу Аркадія Фідлера – журналіста, який особисто пережив і записав історію легендарного бойового підрозділу у книзі «Дивізіон 303». Цей фільм єдиний, який схвалила і підтримала сім'я Фідлера.
ДИВІЗІОН НАДІЇ – це унікальна військова хроніка, сцени з видовищними бойовими сценами і реалістичні звукові ефекти. Окремо варто відзначити роботу майстрів зі спецефектів, які зробили історію не лише цікавою, але й видовищною.
Завдяки майстерній грі від найкращих польських акторів, фільм вийшов емоційно насиченим і різноплановим. «Дивізіон надії» не лише про війну. Він про згуртовану командну роботу, дружбу, про героїв, які ціною свого життя знищують спільного ворога і про любов під час війни.
ПРО ФІЛЬМ
Країна: Польща/Велика Британія
Рік випуску: 2018
Тривалість: 115 хв.
Жанр: воєнна драма
Режисери: Деніс Деліч, Вєслав Саневський
У ролях: Пйотр Адамчик, Мацей Закосцельний, Кірк Баркер,
Кара Теобольд, Нік Ґолдман, Антоній Круліковський, Анна Прус, Джон Кей Стіл
Продюсер:
 Яцек Самойлович, Стівен Джей Браун, Малґожата Чижицька, Ярек Данєляк
Сценарій: Яцек Самойлович, Кшиштоф Бурдза, Томаш Кемпський
Оператор: Вальдемар Шмідт
Музика: Лукаш Пєпжик
Бюджет: 8,000,000 доларів
СИНОПСИС
Після відважного, але непростого приземлення пілот Ян «Дональд» Зумбах лікується у санаторії. Тут його застає початок Другої світової війни, що змушує льотчика евакуюватися з країни. Подібна доля чекає на хороброго інструктора пілотажу Вітольда Урбановича. Обоє їдуть до Великобританії, щоб продовжувати боротьбу з окупантом в ескадрах повітряних сил Великобританії. Їхня мужність та героїчні вчинки привертають увагу керівництва і стають поштовхом до створення «Ескадрильї 303» – елітного винищувального підрозділу, учасниками якого стали здебільшого поляки. Окрім Зумбаха і Урбановича, до нього належали досвідчені льотчики Здзіслав Краснодембський, Вітольд «Толо» Локуцевський, Людвік Вітольд Пашкєвіч, чех – Йозеф Франтішек та Мірослав Ферич – псевдонім „Окс”. Коли німці спрямовують на Ескадрилью свої нищівні сили, пілоти вимушені кожен день проводити і запеклій боротьбі з ворогом. Однак і на землі на них чекають пригоди – особисті драми, любовні пригоди, але й справжнє кохання.
Ескадрилья 303 була однією з найкращих і найефективніших винищувальних підрозділів під час Другої світової війни. Під час битви за Англію вона завдала 126 точних ударів – рекорд серед винищувальних авіапідрозділів, що брали участь у боях. Долю цієї ескадрильї описує книга Аркадія Фідлера «Дивізіон 303», яка вийшла друком 1942 року у Польщі. На сьогоднішній день у Польщі її перевидавали 30 разів, окрім цього її переклали багатьма мовами світу, зокрема англійською, французькою, португальською, голландською і німецькою мовами.
Продюсер фільму:
Film Media S. A.
Дистриб’ютор в Україні: 
Parakeet Film
Генеральний партнер дистрибуції фільму в Україні:
Польський Інститут у Києві
Партнери дистрибуції фільму в Україні: 
Пластікс Україна
Страхова група «PZU Україна»
Кредобанк
Future Processing Ukraine
Польська Туристична Організація

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі