понеділок, 21 січня 2019 р.

Володимир Сущенко - Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням: поняття, зміст, планування та організація

Відбулася презентація монографії члена Піклувальної ради Асоціації правників України Володимира Сущенка

КИЇВ — 18 січня 2019 року. Володимир Сущенко, к.ю.н., доцент, заслужений юрист України, голова правління громадської організації «Експертний центр з прав людини», презентував членам АПУ авторську книгу, яка носить назву: «Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням: поняття, зміст, планування та організація».

«Радий вітати кожного з присутніх! Наш Комітет є активним, але мені вперше доводиться відкривати презентацію книги відомої та авторитетної людини. Це той захід, який тісно пов’язаний із наставництвом, якого зараз, на превеликий жаль, не вистачає молодим працівникам правоохоронних органів. Сьогодні ми можемо почути про величезний досвід пана Володимира, якого так бракує молодим юристам. Його книга — це багаторічна праця, що не залишить байдужими справжніх правників!» — відкрив захід Євген Грушовець, заступник Голови Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права, адвокат, партнер Ario Law Firm.

За словами модератора зустрічі Лариси Денисенко, адвоката, ведучої Громадського радіо, Володимир Сущенко — людина, яка неймовірно багата знаннями щодо кримінального процесу. Пані Лариса закликала кожного слухача скористатися можливістю та ставити питання, що виникатимуть у ході розмови.

«Пане Володимире, зараз дуже активно у соціальних мережах проводяться флешмоби «10 років тому» тощо. Якщо говорити про інституцію, кількість якісних змін, правоохоронні органи — чи змінилася ситуація, чого бракує та що є незмінним?» — поцікавилася Лариса Денисенко.

«Передусім, змінилися люди. Та найголовніше — система правопорядку сьогодні стала занадто політизованою. На той час відбір кадрів відбувався за професійними якостями, а не родинними зв’язками. Професійність тоді була на вагу золота!» — наголосив автор книги.

Після цього Володимир Сущенко розповів про свої студентські роки, поділився архівними фото та висновками власного дисертаційного дослідження.

«Ця робота є підсумком моєї наукової діяльності, яка розпочалася у 1977 році, а закінчилася у 2017. У 77-му році розпочав дослідження організації досудового дослідження, потім тема була звужена та спрямована на певний вид злочинів, що стосувалися усім відомого сьогодні слова «корупція», — зауважив член Піклувальної ради АПУ.

За словами Володимира Сущенка, у його книзі відображений авторський аналіз існуючих у науці і практиці кримінального процесу підходів до розуміння сутності процесуального керівництва, принципів та повноважень прокурора — процесуального керівника досудовим розслідуванням злочинів.

Наприкінці зустрічі усі бажаючі мали можливість придбати книгу особисто з рук автора та збагатити свій багаж знань щодо кримінального процесу. Учасники заходу зізналися, що отримали інтелектуальне задоволення від спілкування із паном Володимиром, адже він, за їхніми словами, дійсно дуже досвідчений юрист, який є прикладом для наслідування!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі