вівторок, 11 грудня 2018 р.

Створимо реєстр ветеранів, щоб не було корупції і зловживань з пільгами, - Фріз

У п'ятницю, 7 грудня великий ажіотаж викликав виступ керівника мінветеранів, бувшого народного депутата України Ірини Фріз.

Зокрема, виступала новопризначена два тижні тому міністр Міністерства ветеранів Ірина Фриз. Вона звітувала по вже виконаних роботах і озвучила плани. Зокрема, порахувати, скільки ж насправді ветеранів в Україні, і створити їх реєстр.

І зробити це потрібно не тільки для статистики, але і для впорядкування роботи міністерства і створення можливості в цій сфері позбутися будь-яких корупційних ризиків. Тобто, чітко показує, куди, які і за якими потребами розподіляються пільги,
- сказала Ірина Фриз.

А гроші на ці процедури планують отримати від міжнародних партнерів. Втім, коли і скільки - не вказувалося. А до цього в міністерство ще треба набрати працівників, щоб воно могло працювати в повну силу.

Тим часом Ірина Фриз головною метою своєї роботи в новоствореному міністерстві вважає об'єднання всіх ветеранів, щоб вони не ділилися на громадські організації, які використовують для прикриття політики.

Підготував Олександр Петров

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі