вівторок, 4 грудня 2018 р.

Навчання та розвиток на державній службі: досвід інших країн для України.
Державні службовці,нагороджені НАДС


Завдяки проекту #EU4PAR у партнерстві з Секретаріатом Уряду та НАДС у Києві відбулася міжнародна конференція за участю представників тренінгових інституцій Латвії, Естонії, Франції, Ірландії, Ізраїлю, Польщі та України.
Реформа системи професійного навчання для державних службовців є невід'ємною частиною реформи державного управління.
Олександр Саєнко, Міністр Кабінету Міністрів України, зауважив на важливості форми навчання, обміні досвідом, розвитку лідерства на державній службі (розвитку soft skills, наприклад, страт планування, управління персоналом, комунікації).

Потужний обмін практиками, думками, візіями щодо того, якою має бути система вивчення потреб державних службовців у навчанні, як забезпечити якісні освітні послуги в сфері професійного навчання, як мотивувати державних службовців щодо свого професійного розвитку та навчання.

Наступний 2019 рік, за словами Голови НАДС Костянтина Ващенка, має стати роком модернізації системи професійного навчання державних службовців. Що це означає? Це створення Школи публічного врядування, запус порталу управління знаннями, перший рік, коли кожен державний службовець дбатиме про вионання власної програми підвищення рівня професійної компетентності.

Підготував Олександр Петров

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі