середа, 7 листопада 2018 р.

Американська торговельна палата в Україні розпочала серію візитів до компаній-членів

6 листопада 2018 члени Американської торговельної палати в Україні в рамках нової серії заходів «Візит до компанії-члена» здійснили перший візит до компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».
Цей проект покликаний створювати можливості для бізнес-партнерства між компаніями-членами Американської торговельної палати в Україні. Візити дадуть змогу більше дізнатися про компанії, презентувати їх продукцію та/або послуги спільноті Палати. Враховуючи те, що Палата представляє інтереси більше 600 компаній-членів та афілійованих сторін, що є найбільшими інвесторами та міжнародними компаніями, які працюють в Україні - таке знайомство може стати позитивним чинником змін у бізнес-середовищі в інтересах України.
Під час першого візиту компанія-член Палати «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» презентувала власний бренд, продукцію та послуги, що відкривають нові можливості не лише для споживачів, а й для бізнесу.
«Палата започатковує новий формат зустрічей «Візит до компанії-члена». Ми впевнені, що це чудова нагода для нетворкінгу та можливість на власні очі побачити діяльність компаній-членів Палати. Ми дуже раді, що ми відкриваємо цей захід в компанії METRO Cash and Carry, яка є провідним міжнародним гравцем на ринку оптової торгівлі. Ми поєднуємо корисне з приємним, саме тому у ході зустрічі було презентовано Системний звіт Ради бізнес-омбудсмена «Актуальні проблеми бізнесу у митній сфері». І недарма це відбулося в стінах одного з найбільших ритейлерів України, який постійно співпрацює з митними органами та активно залучений до Комітету Палати з питань митної політики вже протягом багатьох років», – прокоментувала Віце-президент Американської торговельної палати в Україні Тетяна Прокопчук.
Також під час заходу Ярослав Грегірчак, заступник бізнес-омбудсмена, представив Системний звіт «Актуальні проблеми бізнесу у митній сфері», оприлюднений Радою бізнес-омбудсмена у серпні 2018 року. Документ містить низку системних рекомендацій, спрямованих на покращення стану справ у таких сферах як визначення митної вартості, повернення надмірно сплачених митних платежів, класифікація товарів, адміністративна відповідальність за порушення митних правил, втручання правоохоронних органів у процедуру митного огляду та захист прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України. Крім того, в частині стратегічних напрямків реформування митної сфери, які знайшли своє відображення у Звіті, пан Грегірчак зупинився на рекомендаціях Ради, покликаних забезпечити (i) повноцінне практичне застосування інституту «авторизованих економічних операторів» (АЕО); та (ii) створення умов для поступового зміщення фокусу митного контролю зі стадії перетину товарами митного кордону на стадію пост-аудиту.
Олів'є Ланґле, генеральний директор «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» зазначив:  «Ми в METRO маємо за велику честь першими приймати зустріч такого формату та вдячні нашим партнерам з Американської  торговельної палати за довіру. Окрім того, надзвичайно важливою для нас є тема сьогоднішньої зустрічі. Питання митної сфери є одним із ключових для бізнес-спільноти, що займається зовнішньоекономічною діяльністю, включаючи й нашу компанію. Ми раді, що змогли долучитися до цієї дискусії та дякуємо за таку можливість Раді бізнес-омбудсмена». 
Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі