субота, 10 листопада 2018 р.

В Синема-Сіті відбувся показ стрічки «Дике поле» за романом Сергія Жадана


 8 листопада в широкий український прокат виходить пригодницький екшн «Дике Поле» режисера Ярослава Лодигіна, знятий за мотивами культового роману «Ворошиловград» Сергія Жадана. На честь довгоочікуваної прем’єри у кінотеатрі Сінема Сіті відбувся допрем’єрний показ стрічки та зіркова вечірка за участю творчої команди, акторів та знімальної групи, автора роману та співавтора сценарію письменника Сергія Жадана, голови Державного агентства України з питань кіно Пилипа Іллєнка, прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, міністра культури України Євгена Ніщука та понад тисячі гостей. 

У центрі "Дикого поля" - хлопець Герман, який завжди "працював незрозуміло ким", жив то там, то сям, і до своїх 30 років не встиг досягти особливих висот - ні в особистому, ні в професійному житті.  Але раптом він дізнається, що зник його брат, а бензоколонка, яка дісталася їм у спадок, потрапляє під приціл місцевих рекетерів.

Герман відправляється до рідного міста Старобільська на Донбасі на пошуки брата і бере на себе відповідальність захищати сімейне майно.

"Ми всі перебуваємо в стані" дикого поля "- це триває тисячоліття.  Але я сподіваюся, що ми вибираємося з нього. Взагалі цей фільм, не про Донбас - він про всіх нас, "- каже Ярослав Лодигін про свою роботу.

Переїзд хлопця зі столиці, де він був якимось там експертом, до маленького містечка на Донбасі, де його брат залишив заправну станцію без палива, Протистояння за цю ж станцію між ним та місцевими бандюками. Тут багато кримінального, драматичного й мелодраматичного.

Герой Германа, що повертається до рідного містечка, розпачливо й точно підсумовує час після свого від'їзду: «Всі ми хотіли стати пілотами. Більшість із нас стали лузерами». У сюжет повним ходом заїжджає соціальний момент покинутого людьми Сходу, злості з одного боку й безпорадності з іншого тамтешніх людей, і жіноча жага кинутися на першого ліпшого чоловіка з любощами, бо інших просто немає. Тут рейдерство — легке, мов дихання, а спайка криміналітету з владою — міцна, як кревність. І по матері тут лаються звично й постійно.  Саме так балакають культурні меншини, де б це не було, в Києві чи Донецьку, чи це продажні адвокати з регіону, чи добродушні простачки з поля. Зла правда життя у спільній роботі Наталі Ворожбит, Жадана й Лодигіна.


Режисер Ярослав Лодыгин, продюсер Vladimir Yatsenko, співпродюсер Міклош Гімеш, оператор-постановник Сергій Михальчук, автори сценарію Наталья Ворожбит, Сергій Жадан [офіційна сторінка], Ярослав Лодигін.

У ролях: Oleg Moskalenko, Владимир Ямненко, Георгий Поволоцкий, Алексей Горбунов, Ruslana Khazipova, Євгенія Муц, Роман Халаїмов, Ігор Портянко, Сергій Жадан та інші.

 Допрем’єрний показ пригодницького екшену «Дике Поле» відвідали прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та понад тисяча гостей

Стрічка, знята за мотивами роману «Ворошиловград», виходить у широкий український прокат з 8 листопада

  Перед початком перегляду фільму режисер Ярослав Лодигін вшанував пам’ять вбитої громадської активістки Катерини Гандзюк. Зала віддала шану загиблій стоячи хвилиною мовчання.

Першими «Дике Поле» на широкому екрані побачили представники ЗМІ, а після показу відбулася прес-конференція за участю знімальної групи фільму - режисера Ярослава Лодигіна, продюсера Володимира Яценка, автора роману та співавтора сценарію Сергія Жадана, виконавців головних ролей Олега Москаленка (Герман), Володимира Ямненка (Коча) та Георгія Поволоцького (Травма), а також голови Державного агентства України з питань кіно – Пилипа Іллєнка, директора з маркетингу компанії «Київстар» Павла Данімана та Вікторії Корогод – директора телеканалу «Україна».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі