пʼятниця, 2 листопада 2018 р.

BEPS.in.UA: Forum on International Tax Co-operationЗавершився перший в Україні Форум з міжнародного податкового співробітництва. Національний банк України та Міністерство фінансів зібрали на захід провідних фахівців, які займаються питаннями імплементації Плану дій BEPS як з України, так і з інших країн.
Заключне слово про основні висновки, які можна зробити за підсумками чотирьох інформативних панелей, під час яких обговорвались різноманітні аспекти, пов’язані з імплементацією Плану дій BEPS, взяли Голова Секретаріату Глобального форуму ОЕСР з прозорості та обміну інформацією для податкових цілей Моніка Бхатія та перший заступник Голови Національного банку України Катерина Рожкова.
«Дуже важливі відданність і зобовязанність уряду проводити реформи, застосовувати міжнародні стандарти. Україна зараз на тому етапі, коли час є критичним», - наголосила Моніка Бхатія.
Багато учасників дискусіі сьогодні говорили, що зміни в законодавстві важливі, але їх не так просто імплементувати, зауважила один з ключових спікерів Форуму. Але, за її словами, добра новина в тому, що, говорячи про розкриття інформаціі, бізнес та влада є «в одному човні».
«Ми очікуємо на розширення співпраці з Україною. Необхідно зробити багато змін в законодавстві, і ми готові надати технічну допомогу та консультаціі», - запевнила Голова Секретаріату Глобального форуму ОЕСР з прозорості та обміну інформацією для податкових цілей.
У свою чергу, Катерина Рожкова наголосила на трьох причинах, з яких Україні потрібно запроваджувати План дій BEPS та міжнародний обмін фінансовою інформацією в податкових цілях.
Перша – створення єдиних вимог до прозорості ведення бізнесу в Україні та за її межами, а отже, забезпечення конкурентоздатності українських компаній.
Друга причина – забезпечення фінансової стабільності в умовах переходу до «безвізу для капіталу», як це передбачено Законом «Про валюту і валютні операції».
Третя причина – наповнення державного бюджету.
«Передумовами для реалізації Плану дій BEPS для бізнесу є конфіденційність, захист інформації і зрозумілість перспектив, які держава бачить з точки зору оподаткування. Для країн-партнерів - це забезпечення якості даних обміну, - підкреслила Катерина Рожкова. - А для всіх нас - озвучені наперед правила гри».


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі