пʼятниця, 26 жовтня 2018 р.

ФОРУМ НОВИХ ПОЛІТИЧНИХ ЛІДЕРІВ

ФОРУМ НОВИХ ПОЛІТИЧНИХ ЛІДЕРІВ – 2018 відбудеться 27 жовтня 2018 року за участі найбільш трендових та професійних спікерів зі сфери політтехнологій, громадського сектору, політики та медіа.
ТЕМА: президентські та парламентські вибори 2019, як перемогти?
ЛОКАЦІЯ: бізнес-центр "Леонардо" (вул. Б.Хмельницького, 17А)
СПІКЕРИ:
ОМЕЛЯН Володимир - Міністр інфраструктури України, один з наймолодших міністр в історії незалежної України, один з найперспективніших та прогресивних державних діячів України.
ЯК НОВЕ ПОЛІТИЧНЕ ПОКОЛІННЯ, СУЧАСНЕ МИСЛЕННЯ ТА ВЕЛИКІ ІНФРАСТРУКТУРНІ ПРОЕКТИ ДОПОМОЖУТЬ ЗРОБИТИ УКРАЇНУ СУЧАСНОЮ?
СЮМАР Вікторія - один із найефективніших менеджерів національних виборчих кампаній, екс-заступник секретар РНБО, голова комітету з питань свободи слова та інформаційної політики у Верховній раді, заступник голови фракції Народний фронт.
ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ШТАБ ПЕРЕМОЖНОЇ ВИБОРЧОЇ КАМПАНЇІЇ?
ЛЕЩЕНКО СЕРГІЙ - народний депутат України, один з найвідоміших українських політичних діячів, екс-журналістів, політик нового формату, єврооптиміст та антикорупціонер.
UKRAINE - POOR BUT SEXY?
ГЕРАЩЕНКО АНТОН - народний депутат України, радник Міністра внутрішніх справ, співзасновник Українського інституту майбутнього, один з ключових членів фракції «Народного Фронту» в парламенті.
ЧОМУ УКРАЇНА ПІСЛЯ ТРЬОХ МАЙДАНІВ ТАК І НЕ СТАЛА ПРАВОВОЮ, БЕЗПЕЧНОЮ, ЕКОНОМІЧНО РОЗВИНУТОЮ ДЕРЖАВОЮ?
ГНАП Дмитро – екс-журналіст, політик, найвідоміший розслідувач, чиї антикорупційні сюжети змінювали країну.
ЯК СТАТИ ПОЛІТИКОМ ТА ПОЧАТИ ВЕСТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНУ ВИБОРЧУ КАМПАНІЮ?
СОЛОНТАЙ Олександр – керівник найактивнішої позапарламентської партії “Сила Людей”, громадський активіст, візіонер,
лідер суспільних думок та експерт Інституту Політичної Освіти.
НОВА ЧИ ІНША ПОЛІТИКА, ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ РУХУ ВПЕРЕД?
СТЕПАНЕЦЬ Ганна – одна із найбільш впізнаваних політичних журналісток, співведуча рейтингового теле-шоу Пульс та Вечірній прайм на каналі 112 Україна, людина, яка не з пліток знає вітчизняні політичні еліти.
ЯК СТАТИ ЦІКАВИМ ДЛЯ МЕДІА ТА ЗРОЗУМІТИ МЕХАНІЗМИ РОБОТИ СУЧАСНИХ ЗМІ?
КУХАРЕНКО Артем – наймолодший голова сільської ради в Україні, учасник телевізійного шоу Кандидат, надія та перспектива реформи місцевого самоврядування.
ЯК СТАТИ ЛІДЕР МІСЦЕВОЇ ГРОМАДИ НЕ МАЮЧИ БЮДЖЕТУ ТА ЯК ПЕРЕМАГАТИ СТАРИХ ПОЛІТИКІВ І КОРУПЦІОНЕРІВ НА МІСЦЯХ?
ПЕРЕВІЗНИК Надія – незалежна спеціалістка з комунікацій, власниця консалт-бюро Hope&Partners, що спеціалізується на громадсько-політичних проектах.
"ТРУДНО НАЙТИ И ЛЕГКО ПОТЕРЯТЬ": РЕПУТАЦІЯ, БРЕНД І КОМУНІКАЦІЯ ПОЛІТИКА
ОДАРЧЕНКО Катерина – один із найкращих політтехнологів країни, партнер компанії SIC Group Ukrainе, ефективний організатор проектів політичних комунікацій в Європейському союзі та США, розвиває тему лобізму і GR.
УСПІШНИЙ АЛГОРИТМ РОБОТИ ДЛЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ЛІДЕРІВ
ГУСЄВ Юрій - екс-заступник Міністра Оборони, радник Міністра інфраструктури, Міністра екології та природних ресурсів; представник нової формації українських політиків та державних менеджерів, випускник програм Harvard Kennedy School.
ДОСВІД РЕФОРМ МІНОБОРОНИ АБО ЧОМУ ДЛЯ УСПІШНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ ПОТРІБНО ПЕРЕЗАВАНТАЖИТИ ІНСТИТУЦІЇ
СПИСОК КАНДИДАТІВ МОЖЕ БУТИ ЗМІНЕНИМ ТА/АБО ДОПОВНЕНИМ
РЕЄСТРАЦІЯ НА ФОРУМ: http://bit.ly/2x91Sho
УМОВИ УЧАСТІ:
Форум нових політичних лідерів – неприбуткова ініціатива, яка не фінансується міжнародними фондами, бізнесом чи політичними партіями. Зважаючи на це, задля високого рівня організації, просимо фінансово підтримати наш проект:
• 200 гривень включно до 13 жовтня;
• 500 гривень з 14 жовтня до дня заходу;
• 600 гривень в день заходу;
• 200 гривень для студентів у разі підтвердження навчання в університеті (рекомендація від викладача/наукового керівника/ндо).
• додатково для студентів проводиться конкурс мотиваційних листів, за результатами якого будуть визначені кращі роботи та виділено 10 безкоштовних квитків. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі