вівторок, 23 жовтня 2018 р.

Розвиток науки шляхом міжнародної співпраці

20-22 жовтня в Національній академії наук України проходив Форум української наукової діаспори під назвою « Розвиток науки шляхом міжнародної співпраці». Мета заходу - розширення співробітництва українських учених з науковою діаспорою, розроблення механізмів залучення її до удосконалення освітнього, дослідницького та інноваційного середовищ в Україні. Форум став можливим завдяки зусиллям академіка Я. С. Яцківа та його колег. 
  Задля підтримки та розширення співпраці з науковою діаспорою, яка працює за кордоном і переймається проблемами науково-освітньої галузі в Україні, Український міжнародний комітет із питань науки та культури при Національній академії наук України в рамках відзначення 100-річчя з дня заснування української академії наук ініціював проведення даного Форуму української наукової діаспори.
  Протягом роботи Форуму йшло обговорення питань міжнародної співпраці й її фінансування, просування інновацій, посилення взаємодії дослідницького сектору з промисловістю, оцінка та перспективи участі в програмах Європейської комісії, структурних реформ наукової галузі України. Зокрема, у рамках форуму відбулось засідання, присвячене німецько-українській співпраці з нагоди 25-річчя Угоди про співпрацю в галузі науки та технологій між Україною та Німеччиною.Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі