середа, 29 серпня 2018 р.

В Києві провели семінар для журналістів про засади і принципи діяльності НАТО

27-28 серпня,у Києві  був проведений дводенний семінар для журналістів та представників громадських об’єднань на тему: «Переваги співробітництва з Альянсом: засади і принципи діяльності НАТО та його роль у підтримці міжнародної безпеки».


Участь у заході взяли близько 50 представників засобів масової інформації та громадських об’єднань із різних регіонів України, а також представники Ради національної безпеки і оборони України, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерства оборони України, Держкомтелерадіо, Центру інформації і документації НАТО в Україні та інші експерти у галузі євроатлантичної інтеграції.
Під час роботи семінару учасники отримали знання про цілі та принципи роботи Альянсу, про переваги і виклики на шляху України до євроатлантичної інтеграції, а також практичні поради щодо особливостей висвітлення цих процесів.
З вітальним словом до учасників заходу звернувся Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. Він зазначив, що семінар щодо переваг співробітництва з Альянсом - перший публічний захід для журналістів за новою бюджетною програмою «Здійснення заходів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері», що спрямована на інформаційне забезпечення євроатлантичних та євроінтеграційних прагнень України.
Олег Наливайко повідомив, що Держкомтелерадіо планує провести три інформаційні кампанії з євроатлантичної інтеграції. «У планах у нас три інформаційні кампанії з євроатлантичної інтеграції. Зокрема, проведення всеукраїнського конкурсу на кращу публікацію у друкованих ЗМІ, теле- і радіопередачу про НАТО. Ми запрошуємо всіх узяти участь у цьому конкурсі. Також буде проведений форум громадських об'єднань на підтримку євроатлантичної інтеграції та інші заходи», - сказав Голова Держкомтелерадіо. 
Також О. Наливайко поінформував, що на замовлення Держкомтелерадіо громадська організація «Центр «Соціальні індикатори» проводить соціологічні дослідження щодо поінформованості громадськості про державну політику у сфері євроатлантичної та європейської інтеграції України. «У вересні ми очікуємо перші результати соціологічного дослідження. Це буде оцінкою нашої спільної роботи», - зазначив він.

  
Про важливість висвітлення питання євроатлантичної інтеграції в українських ЗМІ говорив начальник Управління з питань співробітництва з НАТО Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Олексій Генчев. Він зазначив, що тема співробітництва з Альянсом потребує від журналістів глибокої експертизи, розуміння термінології та вміння доступно доносити інформацію до аудиторії.
  
Заступник директора з питань стратегічних комунікацій Центру інформації та документації НАТО в Україні Вікторія Ціємініте розповіла про структуру та основні напрями діяльності представництва НАТО в Україні.
В рамках семінару заплановано дві панельні дискусії: «НАТО – зміцнюючи колективну безпеку у світі що змінюється. Трансформація існуючих загроз міжнародній системі безпеки» та «Євроатлантична інтеграція України: перспективи та реалії».
28 серпня, відбулась спеціальна лекція на тему «Військово-політичний Альянс демократій: яким буде НАТО завтра», а також інтерактивний воркшоп «Гібридна війна Росії та її наслідки: погляд з командного пункту НАТО».


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі