пʼятниця, 6 липня 2018 р.

Легенди українського футболу відвідають Горішні Плавні


Команда «Зірки українського футболу» 8 липня відвідає Горішні Плавні, де в спорткомплексі «Юність» проведе товариський матч зі збірною Ferrexpo. Початок матчу в 17:00. Захід проходить за підтримки Ferrexpo та міського голови Горішні Плавні Дмитра Бикова, партнерами заходу виступили ФК «Гірник-Спорт», благодійний фонд «Полтавського ГЗК» та НПП «Ферролит».
Основу «Зірок українського футболу» складають ветерани київського «Динамо». Володарі Кубка кубків та Суперкубка УЕФА, срібні призери чемпіонату Європи, півфіналісти Ліги чемпіонів та учасники чемпіонатів світу – у цій команді ветеранів зібрані зірки планетарного масштабу. Ще зовсім недавно своєю грою вони зачаровували найвибагливішу європейську публіку, що вщерть заповнювали стадіони, аби стати свідками фантастичного футболу від хлопців у «біло-синіх» футболках з літерою «Д» на грудях. Так, сьогодні вони вже далеко не юнаки, але їхня майстерність, любов та повага до футболу, пристрасть у грі та бажання перемагати нікуди не зникло. Як не зникла і любов до них уболівальників,  які віддають шану легендарним особистостям в історії українського футболу, продовжуючи заповнювати стадіони на матчах за їх участю.
Команда ветеранів «Зірки українського футболу» – бажаний гість у кожному куточку нашої країни: від Хмельницького до Краматорська, від Чернігова до Одеси. Її запрошують у Грузію та Молдову, Іспанію та Угорщину. Зрештою, це й не дивно, адже на грі Заварова та Яремчука,  Леоненка та Саленка, Дмитруліна та Коновалова, Хлуса та Венглинського зросло не одне покоління шанувальників гри мільйонів.
Сьогодні команда ветеранів «Зірки українського футболу» готова до нових викликів та матчів. Влаштуй справжнє свято у твоєму місті – отримай футбол найкращої якості!

Владислав Пєсков

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі