пʼятниця, 6 липня 2018 р.

20 000 реалізованих проектів — Goethe-Institut відзначає 25-річчя в Україні 


5  липня німецький культурний центр Goethe-Institut відзначив 25 років діяльності в Україні. На церемонії був присутній Надзвичайний та Повноважний Посол ФРН в Україні доктор Ернст Райхель.

За цей час інституція реалізувала понад 20 000 проектів у галузі культури і освіти.

«В Україні існує великий інтерес до німецької мови і культури: за останні 25 років наші мовні курси відвідало понад 80 000 слухачів. Всі ці роки ми активно працюємо, щоб задовольнити такий інтерес. Goethe-Institut в Україні  — це не лише курси німецької мови, це також підтримка українських митців та освітян у побудові діалогу з Європою», ― говорить Беате Кьолер, директорка Goethe-Institut в Україні.

Починаючи з 1993 року Goethe-Institut в Україні організував десятки виставок і семінарів, кінофестивалів і музичних концертів, театральних вистав та зустрічей українських і німецьких культурних діячів.

Тільки за останні роки завдяки проекту «Культурно-освітня академія» 200 культурних менеджерів із різних регіонів України отримали гранти на реалізацію своїх ініціатив, Goethe-Institut відкрив перший в Україні Німецький цифровий дитячий онлайн-університет, підтримав переклад українською понад 100 німецьких книг та ініціював конкурс на кращий книжковий дизайн ― відтепер найкрасивіші українські книги бачить увесь світ на Франкфуртському книжковому ярмарку.

Влітку 2018-го завершується один із наймасштабніших проектів Goethe-Institut в Україні — Українсько-німецький рік мов 2017/2018, який ініційовано з нагоди 25 років встановлення дипломатичних відносин між Німеччиною і Україною.

*Goethe-Institut  —  культурний інститут Федеративної Республіки Німеччина, який діє в усьому світі, сприяє вивченню німецької мови за кордоном і підтримує міжнародну культурну співпрацю.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі