пʼятниця, 25 травня 2018 р.

Відбувся урочистий прийом Муфтія України

Понад 300 гостей зібралося на званій вечері Верховного муфтія України Глави Духовного управління мусульман України шейха Ахмеда Таміма.
Офіційний іфтар з нагоди початку місяця Рамадан пройшов в ресторані «Оазис» 23 травня. На торжестві були присутні представники державної влади, дипломатичного корпусу, діаспор і громадських організацій.
Хафіз з Алжиру Ахмад Хансаль відкрив захід читанням Священного Кур`ана.
З вітальною промовою виступили Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, заступник Міністра з питань євроінтеграції Микола Мовчан. Начальник управління культури, національностей та релігії Ігор Подолянець і багато інших гостей.
Всього на адресу Духовного управління мусульман України прийшло кілька десятків поздоровлень з Рамаданом з органів державної влади, представництв інших країн в Україні, муфтіяту та урядів різних держав.
На торжестві продемонстрували документальний фільм «Відродження» про життя мусульманської громади в Україні, також на зустрічі звучали релігійні піснеспіви у виконанні групи «Нур» і ансамблю школи «Аль-Іршад».
Підсумком офіційної частини було слово Муфтія України, в якому він підкреслив наступне:
«Те, що сьогодні за одним столом зібралися представники різних культур і національностей показує обличчя України, її згуртованість і єдність. Це підтверджує, що в Україні мир і спокій тому, що є теплі взаємини між представниками різних культур. Україна для нас, мусульман, - Батьківщина, навіть якщо деякі з нас народилися за її межами. І ми дотримуємося принципу, якому вчив Пророк Мухаммад: віруючий повинен бути як дощ, куди падає, там є від нього користь. Ми тут не для дестабілізації, а для того, щоб поширювати добро і бути корисними, щоб зміцнити суспільство. Наша мета одна - процвітання України. Ми повинні змагатися між собою в тому, хто може зробити більший внесок в розвиток суспільства і країни; хто може садити таке зерно, щоб наші діти отримали добрий урожай ».


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі