четвер, 24 травня 2018 р.

Президент Естонії Керсті Кальюлайд відкрила бізнес-форуми у Києві

Пов’язане зображенняПрезидент Естонії Керсті Кальюлайд 23 травня відкрила українсько-естонський бізнес-форум, присвячений зміцненню економічних зв'язків двох держав. Вона наголосила на важливості розвитку IT-технологій, впровадження електронного документообігу, створення сприятливого законодавства для легального започаткування і ведення бізнесу.

“В Естонії працює програма цифрової ідентичності, немає бюрократії, тому в країні легко відкривати бізнес. До того ж немає витоку даних, що важливо для клієнтів. В Україні ж для оформлення документів у паперовому вигляді підприємці витрачають по 5 днів”, - зазначила очільниця Естонської Республіки.

Під час заходу було підписано угоду про співпрацю між промисловими палатами України та Естонії.
 
Керсті Кальюлайд відкрила також українсько-естонський Women Business Forum. Вона побажала українським жінкам самореалізації та впевненості у власних можливостях.

"Самореалізація жінок, їх рівні права - таке ж важливе питання, як і боротьба з корупцією. В Естонії жінки можуть брати дітей на роботу, для них створені спеціальні кімнати", - зазначила Кальюлайд.

На форумі, що присвячений питанням розширення можливостей жінок у бізнесі, вона закликала жінок не звертати увагу на іронію та сумніви з приводу власних здібностей, а реалізуватися у політиці та бізнесі.

Керсті Кальюлайд зустрілася з Президентом України Петром Порошенком. Вони обговорили питання впровадження реформ в Україні та підтримку Естонією низки проектів у різних сферах. За підсумками переговорів українська та естонська сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством молоді та спорту України і Міністерством освіти та досліджень Естонської Республіки про співробітництво у молодіжній сфері та Угоду про співробітництво між Державною архівною службою України та Національним архівом Естонії.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі