субота, 12 травня 2018 р.

УКРАЇНСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ ВИХОДЯТЬ НА РИНОК ОБ'ЄДНАНИХ АРАБСЬКИХ ЕМІРАТІВ

Участь українських підприємців у EXPO 2020 −  вдалий старт на ринку Об'єднаних Арабських ЕміратівОАЕ є воротами, що відкривають перед українськими виробниками ринки арабо-африканського регіону. ТПП України опікується участю українських компаній у всесвітній виставці, що відбудеться у Дубаї у 2020 році.

Про це йшлося на презентації торговельно-економічного потенціалу ОАЕ, яка відбулась у ТПП України.

Об'єднані Арабські Емірати мають високі економічні показники і стандарти в світі. На сьогоднішній день, Україна та ОАЕ ще не досягли показників 2012-2013 років у своєму співробітництві, коли обсяги товарообігу перевищували 0,5 млд. долл. США. Зараз ця цифра становить 440 млн. долл. США.

«У 2010 році Торгово-промислові палати України, Абу-Дабі та Шарджу поновили угоду про співробітництво. У 2011 році в місті Дубаї було відкрито український інформаційно-консультаційний центр, який очолює офіційний представник ТПП України в ОАЕ. Також діє й українсько-еміратська Ділова рада при ТПП України, яка створена для просування українських ділових інтересів на рівні бізнесу на ринок Об'єднаних Арабських Еміратів і сусідніх країн. Контакти цієї Ділової ради ви можете знайти на сайті Торгово-промислової палати України», – зазначив віце-президент ТПП України Валерій Король.

«Об'єднані Арабські Емірати відкриті для співробітництва. Ми маємо безвізовий режим з багатьма країнами світу. Ми робимо все, щоб інвестиції та бізнес заходили до нашої країни. Готові всіляко сприяти розвитку взаємовідносин між Україною та ОАЕ особливо у торговельній та інвестиційних сферах», – сказала Наджала Аль-Раїс, керівник політичного, економічного та інформаційного відділів Посольства ОАЕ в Україні.

«Так, конкуренція на ринку ОАЕ є дуже високою. Але, разом з тим, за політичною стабільністю, комфортом ведення бізнесу та багатьма іншими показниками, ця країна є дуже привабливою.  Україна має вчитися у лідерів», – відзначила Вікторія Рахматуліна, консультант Посольства ОАЕ в Україні з економічних питань.

Об'єднані Арабські Емірати займають перше місце у багатьох світових рейтингах (за ефективністю державних витрат, якістю доріг, впливу оподаткування на інвестиційну привабливість, оподаткування, наявність і якість повітряного транспорту, підключення до системи електропостачання, державних закупівель передових технологічних продуктів, тощо). Держава посідає тридцяте місце в рейтингу найбільших економік світу − USD 400,9 млд, дев'яте місце по ВВП за паритетом купівельної спроможності − USD 62,489. Понад 200 національностей проживають на території ОАЕ. Країна також є найбільшим логістичним хабом з найзавантаженішіми аеропортами в світі.

Більше інформації за посиланням.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі