четвер, 10 травня 2018 р.

Борис Єґіазарян «Увертюра»

8 травня у Домі "Майстер Клас" в Києві Борис Єґіазарян – вагома постать у сфері художньої творчості, представив персональну виставку живопису «Увертюра».
Творчість Бориса Єґіазаряна широко відома і впізнавана – його авторський стиль та іконографію складно сплутати з кимось іншим. Тонкими натяками, символами, кількома лініями, напівзакритими очима розповідає художник глядачу цілі історії життя людей, зображених на картинах. Новий проект стане неочікуваним для шанувальників творчості Бориса.
Виставка представить селекцію тих рідкісних абстрактних полотен, що вже присутні в творчості художника, і тим самим передуватиме абсолютно новій хвилі в живописних пошуках автора. Назва виставки «Увертюра» відправляє нас не лише до питання «вступу», але й до музичного ряду.
Борис Єґіазарян має намір заглибитися у вивчення взаємодії кольору і звуку, кольору і часу, кольору і ритму. У новому проекті не буде звичних образів, оповідальності, сюжетних ліній, багатофігурних композицій. Чого ж чекати від виставки? Впізнаваного «єґіазарянівського» колориту, музичності, свята кольору і торжества життя, відсутності фігуративу, емоційної глибини, веселкового спектру відчуттів, широких мазків, пастозного живопису.
На відкритті виставки у живому виконанні звучатиме музика Валентина Сильвестрова, що надихнула Бориса Єгіазаряна на початок нового циклу. За роялем Олег Безбородько.

Однією з ключових подій протягом виставки стане презентація книги Бориса Єгіазаряна «Сорок джерел», що відбудеться 10 травня о 19:00. Автор розповість, що змусило його – художника – писати прозу і поезію, де те місце сили – Сорок джерел – що до сих пір наповнює його життям, вірою в красу і любов.
Кураторка – Мар’яна Джулай.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі