вівторок, 15 травня 2018 р.

Переобраний глава азербайджанської діаспори України

Переизбран глава азербайджанской диаспоры Ð£ÐºÑ€Ð°Ð¸Ð½Ñ‹В офісі Об'єднаної діаспори азербайджанців України (ОДАУ) 13 травня відбулася друга звітно-виборча конференція. Перша така конференція відбулася в 2013 році. Тоді, головою ОДАУ був обраний Хікмет Джавадов.

Як передає Vesti.Az, в нинішній звітно-виборчій конференції взяли участь керівники всіх регіональних відділень ОДАУ, українські політики і громадські діячі, представники ЗМІ. В її ході було заслухано звіт Х. Джавадова про виконану роботу, обговорено широкий комплекс питань, пов'язаних з уже здійсненої ОДАУ діяльністю, а також з планами організації на найближчу перспективу.

Ті, хто виступив, позитивно відзначили кадрові реформи в Азербайджані, в результаті яких в управління низкою міністерств і відомств прийшли молоді представники нового покоління чиновників. Також було піднято питання необхідності грамотного використання найбільш перспективних представників азербайджанської діаспори, їх інтеграції в українське суспільство, в суспільно-політичне життя України.

При цьому, виступили констатували, що робота Держкомітету по роботі з діаспорою під керівництвом Назіма Ібрагімова велася помилкова, які не сприяла об'єднанню всіх існуючих в Україні азербайджанських діаспорським організацій Була висловлена ​​надія на те, що під головуванням Фуада Мурадова, Держкомітет по роботі з діаспорою прийме кардинально іншу форму діяльності, що призведе до максимально плідної роботи ОДАУ та інших азербайджанських діаспорським організацій в ім'я загальних цілей, головною з яких є відстоювання загальнонаціональних інтересів Азербайджану.

«Ми відкриті до співпраці з усіма діаспорським організаціями, ми раді будемо всіляко поглибити і розширити співпрацю і з Держкомітетом по роботі з діаспорою. Більш того, пропоную укласти меморандум про взаємодію і співробітництво між усіма азербайджанськими діаспорським організаціями Європи, під патронажем Держкомдіаспори », - заявив Х.Джавадов.

Після дебатів і дискусій на дані теми, відбулися вибори голови заступників голови, членів правління, членів Координаційної ради ОДАУ.

В результаті голосування Хікмет Джавадов був переобраний головою ОДАУ на новий, п'ятирічний термін. Заступниками голови ОДАУ були обрані Арзум Магеррамов, Мурад Джафаров, Ельшад Ібрагімов, Емін Шіхалізаде. За підсумками виборів, було відзначено, що в ОДАУ зібралася дружна команда однодумців, прекрасно координуючих свою діяльність і здатних реалізовувати всі поставлені перед організацією завдання.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі