понеділок, 9 квітня 2018 р.

11-й Київський Безпековий Форум

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» повідомляє про проведення 11-го Київського Безпекового Форуму, який відбудеться 12-13 квітня 2018 року в приміщенні готелю Hilton Kyiv (бульвар Тараса Шевченка, 30, м. Київ). Початок Форуму 12 квітня 2018 року о 12:00 год.

У Форумі візьмуть участь провідні політики, дипломати, громадянські активісти та експерти із 35 країн світу. Серед них: Президент України, прем’єр-міністри Литви, Молдови, України, заступник генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер, а також американські, європейські та українські урядовці і парламентарі.

Понад 60 доповідачів обговорять глобальні безпекові тенденції та виклики в сучасних міжнародних відносинах.

Основні теми Форуму зосередяться на актуальних питаннях міжнародної безпеки, російської агресії проти України, інформаційної безпеки, співробітництва України-НАТО, Криму і Донбасу та прав людини, безпеки в Чорноморському регіоні. Форум триватиме два дні.

Захід проводиться за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні, Фонду Маршала, Фонду Віктора Пінчука та Королівського інституту міжнародних відносин (Великобританія) «Chatham House», Регіонального представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні.

Для інформації:

Щорічний міжнародний захід «Київський Безпековий Форум», започаткований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році, є платформою для дебатів із найактуальніших питань безпеки в Європі та Чорноморському регіоні. Метою Форуму є посилення співробітництва у сфері безпеки між Європейським союзом та Чорноморським регіоном, підвищення рівня обізнаності про розвиток безпеки серед ключових гравців, посилення ролі незалежних та неурядових акторів у вирішенні безпекових проблем в Європі.

Акредитація ЗМІ відбувається за посиланням http://ksf2018.openukraine.org/ua/media/accreditation

Акредитація триває до 18:00 11-го квітня 2018 року.

Програма Форуму, список спікерів та пряма трансляція – на сайті http://ksf2018.openukraine.org/ua.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі