вівторок, 13 березня 2018 р.

Нардеп вказав у декларації кріптомонети на суму понад 2 млрд грн

Нардеп указал в декларации криптомонеты на сумму более 2 млрд грнДепутат Верховної Ради Дмитро Голубов вказав в декларації за 2017 рік понад 13 тисяч біткоіни на суму близько 2,1 мільярда гривень.

Нардеп вказав у декларації криптомонети на суму понад 2 млрд грн

Декларація опублікована на сайті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, інформує news.eizvestia.com.

Так, в 2012 році він придбав 4376 біткоїни за 402 тис гривень, їх вартість зараз становить 1,7 млрд гривень.

У 2017 році в результаті хардфорка биткоїна Голубов отримав у власність 4376 одиниць криптовалюти Bitcoin Cash, які зараз оцінюються в 296,78 мільйона гривень, і 4376 криптомонет Bitcoin Gold, задекларована вартість яких становить 28,86 млн гривень.

Також він задекларував 218,2 тис. доларів США готівки.

Раніше Голубов звинувачувався в розкраданні 11 мільйонів доларів платіжних систем Visa і Mastercard. Він був засновником і керівником мережі cardplanet.com, на якій можна було отримати інформацію про власників карткових рахунків з різних країн світу.

Влітку 2005 року він був заарештований українськими правоохоронцями і поміщений в СІЗО. Про Голубова писали впливові західні видання, звинувачуючи його в масштабному криміналі, зокрема - Тһе Wall Street Journal.

Розслідування проти Голубова також проводили американські слідчі.

Однак через кілька місяців депутати від Партії регіонів-Володимир Демьохін і Володимир Макеєнко взяли Голубова на поруки. Незабаром після цього український суд відмовив системам Visa і Mastercard в участі в судовому процесі, а ще через деякий час справу проти Голубова закрили.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі