неділя, 4 лютого 2018 р.

ВИСТАВКОВИЙ ПРОЕКТ CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO В ШАНХАЇ

Результат пошуку зображень за запитом "China International Import Expo"
ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Результат пошуку зображень за запитом "Презентація China International Import Expo"Про виставку China International Import Expo.
Відбудеться: 5-10 Листопада, 2018 року
Місце проведення: National Exhibition and Convention Center (Shanghai)
Приймаюча сторона:  Міністерство Комерції КНР
Народний уряд Шанхайського Муніципалітету
За підтримки: Світовоі організації торгівлі, Організації  ООН з  промисло-вого розвитку та ін.
Організатори: Бюро  міжнародного  Імпорту та Експорту Китаю,
National  Exhibition  and Convention Center (Shanghai) Co., Ltd.

В травні 2017 року китайський президент Сі Цзіньпін на Форумі Міжнародного співробітництва «Один пояс, один шлях» оголосив, що Китай, починаючи з 2018 року, буде проводити China International Import Expo (CIIE). Проведення CIIE китайським урядом - це значний крок до лібералізації торгівлі та економічної глобалізації, а також відкриття внутрышнього ринку для  країн світу. Подія направлена на зміцнення економічного і торгового співробітництва і максимально сприятиме глобальній торгівлі  світового економічного зростання.

       Головними складовими China International Import Expo (CIIE)  є:

Міжнародний павільйон для торгівлі та інвестицій
Виставка "Підприємства та бізнес"
Міжнародний Торговий Форум «Хунцзяо».
      Щоб продемонструвати свої досягнення в торгівлі та інвестиціях, а також продукцію, що відрізняє  дану  країну або регіон для участі в роботі  виставки   запрошуються  всі країни .

Виставка "Підприємства та бізнес"

      Площа розділена на дві секції: торгівля товарами і послугами. Секція торгівлі товарами, загальною площею 180 000 м2, включає 6 виставкових залів: висококласне інтелектуальне обладнання; побутова електроніка і техніка; автомобілі; одяг, аксесуари і товари народного споживання; продукти харчування і сільськогосподарські продукти; медичне обладнання та засоби медичного обслуговування. Секція торгівлі послугами, загальною площею 30 000 м2, включає туристичне обслуговування, нові технології, культуру і освіту, креативний дизайн і сервісний аутсорсинг.

Міжнародний Торговий Форум «Хунцзяо»

Дата: 5 листопада 2018

Місце проведення: National Exhibition and Convention Center (Shanghai)

      Цей форум, включає церемонію відкриття і три паралельні панелі. Обговорення буде зосереджено на таких темах, як "торгівля і відкритість", "торгівля та інновації" та "торгівля та інвестиції".  Планується  обговорення  гострих проблем,  зокрема, сприяння розвитку торгівлі та лібералізація інвестицій, побудова відкритої світової економіки, активізація зростання інновацій в торгівлі і прискорення сталого розвитку торгівлі та інвестицій. Крім того, СОТ, ЮНІДО та інші відповідні міжнародні організації запрошені в якості партнерів для надання інтелектуальної і технічної підтримки. З метою обговорення  питань  розвитку співпраці і розширення торгівлі Китайський уряд щиро запрошує політиків, ділових людей, експонентів і професійних покупців з усіх країн (регіонів) приєднатися до участі у роботі виставки.

ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА УКРАЇНИ СТАЛА ОФІЦІЙНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ ІНТЕРЕСІВ ВИСТАВКИ CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO В УКРАЇНІ

Наразі саме ТПП України формує експозицію вітчизняних компаній, які братимуть участь у виставці. Під час її презентації, що пройшла 1 лютого 2018 року у Києві, ТПП України уклала відповідну угоду з організатором заходу – компанією National Exhibition and Convention Center (Shanghai) Co., Ltd. Також відбулось підписання першого меморандуму між ТТПУ і Державним підприємством «Виробниче об’єднання «Київприлад» про співробітництво з метою представлення експортного космічного потенціалу підприємства в Китаї.

Загалом у заході  взяли участь понад  300 представників бізнесу та організацій, що свідчить про велику зацікавленість  українських експортерів, які  прагнуть вийти на масштабний і перспективний ринок Китаю.  Презентували виставку для української бізнес-спільноти особисто посол КНР в Україні Ду Вей, а також Ван Кайсюань, Джон Сяомінь і Фей Дяі.

«З кожним роком роль Китаю в економічному житті України підвищується. Поступово відновлюються показники взаємної торгівлі (за 10 міс. 2017 р. вони зросли більш ніж на 20%), вже понад 7 млрд доларів США інвестовано китайським бізнесом в нашу економіку, відкривається доступ для все більшої кількості українських компаній на ринок Китаю, зокрема молочних. ТПП України також активно долучається до цього діалогу. Тільки за останній рік нами була проведена велика кількість спільних заходів для українського та китайського бізнесу. China International Import Expo  стане вагомим кроком на нашому шляху до активного виходу українського бізнесу на китайський ринок. Ми запрошуємо вітчизняні компанії до співпраці», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Для українського бізнесу умови участі у виставці є дуже сприятливими. За контрактом у розпорядженні української сторони наразі є 540 квадратних метрів виставкової площі. Підприємства, що зареєструються через Торгово-промислову палату, отримають пільги.

 «Китайський уряд всіляко підтримує будь-які ініціативи країн світу, які спрямовані на співпрацю та посилення зв’язків, і вітає починання, зорієнтовані на зміцнення торговельно-економічних взаємовідносин. Проведення цього ярмарку свідчить про те, що ми готові стимулювати експортні можливості наших партнерів. За нещодавніми світовими оцінками, у 2018 році дуже ймовірно, що за обсягами споживання КНР випередить США і перетвориться на найбільший споживчий ринок світу. Тож ми відкриваємо наш ринок для усіх бажаючих країн і надаємо можливість нашим партнерам скористатися усіма перевагами китайського ринку. Україна є дружньою державою і надійним стратегічним партнером для Китаю, що підтверджується динамічним розвитком економічних відносин», – зазначив посол КНР в Україні ТПП Ду Вей.

Протягом наступних 5 років Китай імпортуватиме продуктів і послуг на більш ніж 10 трлн доларів США. Підприємствам  світу, у тому числі  й України, надається унікальний історичний шанс для виходу на величезний китайський ринок. Тому у China International Import Expo передбачається участь більше ста країн і понад 150 тисяч китайських і іноземних компаній – потенційних партнерів, а в діловій програмі – більше 500 міністрів країн-учасниць. Загальна виставкова площа перевищує 200 тисяч квадратних метрів.

 «Успішна двостороння торгівля є лише частиною наших взаємовідносин. Важливими є інвестиції  Китаю в українську економіку. На сьогоднішній день в аграрну сферу китайськими компаніями було інвестовано близько 100 млн доларів США. China International Import Expo буде одним із пріоритетних виставкових заходів у 2018 році, у тому числі і для нашого Міністерства», – підкреслила Ольга Трофімцева, заступник міністра агрополітики України.
Кабінет міністрів України має намір укласти з Китаєм рамкову кредитну угоду по ряду інфраструктурних проектів загальною вартістю 7 мільярдів доларів. Таку заяву зробив заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань в ході презентації виставкового проекту China international Import Expo.
Він також зазначив, що вже підписані контракти на 200 мільйонів євро з двома китайськими компаніями по будівництву доріг в Україні в 2018 році, а також очікується підписання контракту щодо будівництва моста близько Кременчука.

Загалом в 2017 році зовнішньоторговельний обіг аграрної та харчової продукції склав $22,6 млрд, з яких експорт становив понад $17,9 млрд. У 2016-  цей показник становив лише $15,5 млрд. В загальному обсязі зовнішньої торгівлі на агробізнес припадає 79,4%.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі