середа, 14 лютого 2018 р.

У Києві відкрилась масштабна фотовиставка Османа Карімова «75 відтінків Олега Ляшка»


У центрі сучасного мистецтва М17 (Київ, вул. Антоновича, 102-104) з 14 по 18 лютого відбудеться виставка світлин «75 відтінків Олега Ляшка» відомого українсько-азербайджанського фотографа Османа Карімова.

На сьогоднішній день Карімов — єдиний офіційний фотограф голови фракції Радикальної партії у Верховній Раді України. На знімках, представлених автором, Олег Ляшко зображений в побутових, іноді несподіваних та комічних ситуаціях, в яких народний депутат демонструє надзвичайну відкритість, життєлюбність, винахідливість і почуття гумору.

Протягом останніх 5 років Осман Карімов супроводжував лідера РПЛ на офіційних заходах, телевізійних та  радіоефірах, дипломатичних і благодійних місіях, включаючи багаторазові поїздки в зону АТО. З сотень тисяч фотографій, зроблених в період 2013-2018, Карімов відібрав для експозиції ті, які, на його погляд, найбільш точно розкривають всі грані особистості відомого політика.

«Фотопроект «75 відтінків Олега Ляшка» — це моя спроба представити громадськості справжній образ лідера Радикальної партії, який йде врозріз з тим, що часто демонструють ЗМІ. На момент початку співпраці, я вже 7 років попрацював у фотослужбі Державного Телеграфного агентства «AzerTAg» в Баку, провів понад 200 офіційних зйомок і зробив світлини понад 70 перших осіб світу. Проте познайомившись з Ляшко, прийшло усвідомлення, що він виразніше й цікавіше всіх, хто раніше потрапляв в мій об’єктив. Щиро дивує те, яким Олег Валерійович може бути при вимкнених камерах. Супроводжуючи політика з 2013 року, я спостерігав за його вчинками, емоційними реакціями, і порівнював це із брудом, який виливають різні таблоїди. Вже тоді я твердо вирішив написати свою історію, що складатиметься з кращих знімків Ляшка. Це стало моєю відповіддю, як соціально відповідальної людини, яка довгий час знаходиться поруч і бачить більше, аніж в себе вміщують замовлені змонтовані сюжети і вирвані з контексту цитати», — розповідає Осман Карімов.

Осман Карімов народився в 1981 році в Баку, Азербайджан. Навчався на кінооператора. Професійною фотографією займається з 2002 року. Живе і працює у Києві, Україна. Був фотожурналістом Державного Телеграфного Агентства Азербайджану (AzerTAg), ANS Press. Співпрацював з Agence France Presse, Associated Press, REUTERS. Його знімки опубліковані виданнями: «The New York Times», «National Geographic», «The Washington Post»,«The Guardian», «Telegraph». Має декілька нагород, серед яких Перше місце в міжнародному фотоконкурсі «21st CENTURY PHOTOS WORLD NEWS AGENCIES», 26 Oct 2007, Estepona, Spain, а також кращий фотожурналіст (прес-фотограф) року (2008) за версією спілки фотографів Азербайджану.

Виставка діятиме з 14 по 18 лютого 2018 року, з 11.00 по 19.00. 

Адреса: Центр сучасного мистецтва М17, Київ, вул. Антоновича (Горького), 102-104. Вхід вільний.  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі