неділя, 17 грудня 2017 р.

НОВА ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЯ: ВИКЛИКИ, МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ УКРАЇНИ

Результат пошуку зображень за запитом "«НОВА ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЯ: ВИКЛИКИ, МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ УКРАЇНИ»"Модернізація промисловості –  зараз найнеобхідніше для економіки України. Передові позиції України в світі у сфері АПК мають посилитися розвитком нової індустріалізації з використанням сучасних технологій. Наша держава здатна стати винятково привабливим виробничим майданчиком для вітчизняних і глобальних компаній. Завдання держави номер один – модернізація та розвиток переробної промисловості.


Нова індустріалізація як модель економічного розвитку України. Чому вона необхідна і як її здійснити обговорювали в ТПП України на конференції «Нова індустріалізація: виклики, можливості та перспективи для України», що відбулась у рамках заходів із нагоди 45-річчя створення Палати.

Які пріоритетні завдання та напрями розвитку  промисловості, що в сучасних умовах глобального ринку зможуть посилити конкурентоспроможність української економіки? Які фактори негативно впливають на вітчизняну промисловість або можуть перешкодити її розвитку в майбутньому? Якими є можливі перспективи та труднощі майбутньої індустріалізації? За рахунок чого профінансувати нову індустріалізацію? Ці й інші питання порушили 15 грудня 2017 року в Торгово-промисловій палаті України, де у рамках заходів із нагоди 45-річчя створення Палати відбулась конференція «Нова індустріалізація: виклики, можливості та перспективи для України».

«Ми часто чуємо, що Україна має стати аграрною країною, так званою аграрною супердержавою. Фахівці Палати проаналізували сьогоднішню ситуацію і, в свою чергу, не знайшли жодної розвиненої країни в світі першого чи, принаймні, другого рівня, які б ставили акцент у своєму розвитку лише на аграрний сектор. Тому спільна ініціатива влади та бізнесу провести таку конференцію має дозволити нам сформувати для нашої країни свій «План Маршалла», спрямований на проведення неоіндустріалізації», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.
Україна потребує системної промислової політики, спрямованої на проведення нової індустріалізації з використанням сучасних технологій. Наша держава здатна не тільки займати передові позиції в сфері АПК, а й стати привабливим виробничим майданчиком для вітчизняних і глобальних компаній. Завдання держави номер один – модернізація та розвиток переробної промисловості.

«ТПП України є нашим надійним партнером і я сподіваюсь що вона і надалі залишатиметься на чолі реалізації та захисту інтересів ділових кіл. Сьогодні в Україні проводиться безліч заходів і тема індустріалізації є дуже актуальною. Я особисто переконаний, що наші перемоги на Донбасі, повернення Криму, реалізація реформ, відродження нації і взагалі збереження держави залежить від нашої спроможності порозумітися в середині країни і створити надійну економічну базу», – відзначив Руслан Осипенко, виконавчий директор Китайської торгової асоціації.
Участь у конференції взяли також керівництво Уряду України, інших органів влади, міжнародних організацій, Комітетів Верховної Ради України,  Представництва ЄБРР в Україні, Економічної місії ООН, представники українського та іноземного бізнесу, фінансових і банківських інституцій тощо.

«Індустріалізація і євроінтеграція є абсолютно синонімічними поняттями. Нажаль, наразі в економіці нашої країни ми бачимо процес, протилежний євроінтеграції. Це означає що уряд проводить некорректну помилкову економічну політику, яка нас веде на узбічча европейської цівілізації і консервує за Україною роль сировинного додатку. На мій погляд, задля економічного успіху України, щоб подолати п'ятикратний розрив у ВВП на душу населення, і якості життя альтернативи індустріалізації на новій технологічній базі не існує», – підкреслив Віктор Галасюк, голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва.
Підготував В. Величко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі