неділя, 10 грудня 2017 р.

Зоряні війни. Епізод 8: Останній джедай16+
Фантастична сага, 2017
Період прокату фільму: 13.12.2017
Назва мовою оригіналу: Star Wars: The Last Jedi
Країна: США
Режисер: Райан Джонсон, Джордж Лукас, в головних ролях: Марк Хемілл,Керрі Фішер,Адам Драйвер,Дейзі Рідлі,Пітер Мейг'ю,Оскар Айзек.

Нова історія про протистояння Світла і Темряви, добра і зла починається після загибелі капітана Хана Соло. У Галактиці, де Перший Орден і Опір люто б'ються один з одним у війні, героїня Рей пробудила в собі Силу. Але що станеться, коли вона зустрінеться з єдиним залишившимся в живих рицарем-джедаєм -- Люком Скайуокером?
Кайло Рен перейшов на Темну сторону Сили і вбив власного батька, зайнявши високу позицію в Першому Ордені. Але куди приведуть його невгамовні амбіції, подаровані у спадок грізним дідом Дартом Вейдером? Ситуація загостриться ще більше, коли мати Кайло, лідер Опору принцеса Лея, разом з По, Фінном і BB-8 приступить до нової місії.
Світова премєра фільму відбудеться 14 грудня 2017 року, але вже 13 грудня столичний кінотеатр "Україна" запрошує Вас на вечірку на честь допрем'єрного показу "Зоряні війни. Епізод 8: Останній джедай" у форматі 3D! Початок вечірки о 20:00, сеанс о 20:30. Квитки у продажу:

Владислав Пєсков

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі