середа, 15 листопада 2017 р.

Даєш більше Італії

До Києва приземлилася ще одна італійська авіакомпанія
У Міжнародному аеропорту «Київ» («Жуляни») відбулася презентація італійської авіакомпанії «Ernest Airlines». Керівництво «Жулян» постійно веде переговори з великим числом авіакомпаній, переважно лоукост, з метою їх заходу в аеропорт і для демонополізації українського ринку авіаперевезень, а також надання більших можливостей нашим співгромадянам переміщатися по світу. Авіакомпанія «Ernest» з
20 жовтня вже здійснює польоти з Міжнародного аеропорту імені Короля Данила Галицького у Львові в Бергамо (Мілан), Неаполь і Венецію. З «Жулян» рейси почнуться 8 грудня Неаполь і Бергамо. Польоти зі столиці до Венеції плануються пізніше. Як зазначив бізнес-директор з розвитку авіакомпанії Шаді Ель Таніра, «з центру Києва в центр Венеції», так як аеропорт «Жуляни» «хороший сучасний аеропорт з прильотом практично в центр міста», і також до Венеції рейс буде здійснюватися в центральний аеропорт. Ціни авіакомпанії стартують від 50 € в одну сторону, ціна багажу 8 €. На борт можна безкоштовно взяти до 10 кг ручної поклажі з урахуванням комп'ютера.
Для довідки. Авіакомпанії «Ernest Airlines» була заснована в 2016 році як спільний
шведсько-італійський start up. Назва та логотип авіакомпанії відсилає до реальної людини - дідуся одного із засновників компанії по імені Ернест, «справжнього вікінга». Парк авіакомпанії складається з 2 Аеробусів, на яких здійснюються польоти з Італії в Албанію і Україну.

Владислав Песков
Фото: Владислав Песков і прес-служби МА «Київ» ( «Жуляни»)

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі