середа, 15 листопада 2017 р.

Глава німецької розвідки: Росія – потенційна загроза, її силові амбіції зростатимуть

Результат пошуку зображень за запитом "німецької розвідки Бруно Каль"Як повідомляє "Європейська правда" , глава німецької розвідки Бруно Каль вбачає у Росії потенційну загрозу та не бачить приводів для покращення стосунків з РФ.
Із такою заявою Каль виступив у Фонді імені Ганса Зайделя в Мюнхені, повідомило у вівторок ввечері видання Süddeutsche Zeitung.
Видання відзначає, що Каль перебуває на посаді з 2016 року та відтоді дав лише два інтерв’ю. Як правило Федеральна розвідувальна служба стримана у публічному аналізі безпекової ситуації і консультує федеральний уряд всередині країни.
Виступ у Мюнхені непересічний тим, що Каль чи не вперше дуже чітко озвучив застереження з приводу політики безпеки.
Каль вважає, що немає приводів для сподівань на покращення стосунків з Росією за правління Путіна, а концентрація влади у одних руках говорить лише про продовження труднощів.
За його словами, не варто більше плекати надій щодо Криму", та додав, що "силові амбіції Росії зростатимуть".
Після масштабних спільних російсько-білоруських військових маневрів розвідувальна служба  зафіксувала "вражаючу" модернізацію озброєння і вміння управління військами. Каль стверджує, що це виникає занепокоєння.
За його словами, Росія намагається повернути собі лідерську роль на європейському континенті: "Метою є послабити Євросоюз та відштовхнути США, а особливо - вбити між ними клин".
"Щоби бути зрозумілим: замість партнера у сфері європейської безпеки ми маємо в Росії, скоріше, потенційну загрозу. Глобальнополітичний гравець Росія повернулася, вона буде залишатися незручним сусідом", - застеріг глава німецької спецслужби.
Тим не менш, Каль закликав налагоджувати "тісні зв'язки" з Росією, тримаючи відкритими канали спілкування.  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі