четвер, 30 листопада 2017 р.

Посол США розповів про напрями американської підтримки України

Посол США рассказала о направлениях американской поддержки Украины 
Як повідомляє UNN американська підтримка допомагає Україні досягти європейських стандартів. Про це під час церемонії приведення до присяги добровільників корпусу США заявив надзвичайний та повноважний посол США в Україні Мари Йованович,
"Американська підтримка реформ в Україні всестороння, і працює за двома взаємовигідних напрямків - підтримка процесу реформ в Україні та боротьба з російською агресією", - зазначила вона.
За її словами, програми США в Україні допомагають Україні створити дієву економіку та демократію, які "відповідають українським прагненням та європейським стандартам".
"Наше співробітництво у військовій сфері та підтримка з питань безпеки також спрямовані на посилення можливостей України захистити себе від зовнішньої російської агресії", - додала посол.
За думкою М.Йовановича, американська підтримка допомагає Україні придбати ті якості, які прагнули побачити громадян під час Революції Достоїнств.
"Оба напрямки допомагають створити таку країну, яку українці прагнули побачити в 2014 році - з міцною демократією, заснованою на західних цінностях, яка не піддається зовнішньому впливу і є більш здатним партнером для США", - сказала вона.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі