четвер, 30 листопада 2017 р.

ПЕРШИЙ ДЕНЬ ЗИМИ СТАВ ВІДЛУННЯМ НЕПОВТОРНОГО ФІНАЛУ «НЕБЕСНІ ЛАСТІВКИ-2017»

Спогади про події 29 листопада у київському ЦУМі ще довго не даватимуть спокою декільком сотням гостей заходу. Свято стилю та краси вдалося на славу - 10 модних ідей для стильних перельотів зірвали завісу майбутнього світу авіамоди.

Фінал «Небесних ластівок-2017» подарував глядачам низку незабутніх моментів. Під запальні промови блискучого радіо-ведучого та актора Сергія Комаровського гості опинялися то під магнетизмом співака Kishe, то під дією «чар» «ластівок» хореографа Гульнари Савенко, то під «гіпнозом» чарівних моделей на дефіле.

Робота кожного дизайнера довела свою унікальність і лише кращі з найкращих врешті отримали перемогу у трьох конкурсних номінаціях. Головний приз та відзнаку експертного журі, до якого увійшли топ-менеджери аеропорту «Бориспіль», отримала дизайнер Марія Барміна. Вишуканість та елегантність її уніформи майбутнього для авіакомпанії «Air Baltic» залишилися поза конкуренцією. Переможниця отримала контракт на пошиття корпоративної форми аеропорту «Бориспіль».

В 2-й номінації нагороджували авіакомпанії, які виступили в конкурсі професійними кураторами дизайнерів. Свої симпатії вони віддали роботі Катерини Макарової. Вона «чаклувала» над концептом уніформи для «DHL», і слід визнати розкішно з цим впоралася. Катерину нагородили авіамандрівкою Київ-Париж-Київ з відкритою датою.

3-й приз – глядацьких симпатій – отримав Костянтин Міро, який фантазував на тему форми для «Azur Air». Він зізнався, що ця відзнака для нього найбажаніша, адже зазвичай хто як не публіка є головним оцінювачем роботи дизайнерів. Разом із визнанням глядачів Костянтин отримав іміджеву полосу в журналі аеропорту «BoryspilMagazine».

Аеропорт «Бориспіль» і всі дуже вдячні дизайнерам, які долучилися до конкурсу, за неймовірні розробки уніформ майбутнього. Нагадаємо, що за перемогу також боролися: Попелюшко Наталія (куратор - Air Astana), Голда Виноградська (куратор - МАУ), Тиха Оксана (форма для Air Arabia), Найдюк Дарина (куратор – Atlas Global), Волкова Світлана (розробка для Windrose), Школьнікова Юлія (авіакомпанія Yan Air), Ibrahimova Leniie (уніформа для Shannon Air)

Аеропорт «Бориспіль» щиро подякував партнерам за допомогу в організації фіналу конкурсу. Безцінний внесок в свято авіамоди зробили чудові: SkyFoodService, Artwinery, Lauffer, Spell, Roman Lazar, Такси 603, Venofye, Міністерство Туризму Ізраїлю, Perfi creativelab, Airlife, Park inn by Radisson, President Hotel, Агромат, Heinemann, Boyko beauty school, AV Style, ЦУМ, Інтерфакс.Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі