понеділок, 6 листопада 2017 р.

Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік


НАЕК «Енергоатом» оприлюднив Нефінансовий звіт за 2016 рік, який є першим нефінансовим звітом, підготовленим Компанією на добровільній основі і адресованим широкому колу зацікавлених сторін. У звіті розкрито нефінансові показники, які дають комплексне уявлення про діяльність Компанії у галузі сталого розвитку.
Президент "Енергоатому" Юрій Недашковський: чому ми зробили нефінансовий звіт саме у цьому році - відповідь проста. За останні три роки Енергоатом зробив дуже багато у сфері прозорості та відкритості. Починаючи з 2015 року Енергоатом публікує річні звіти, в яких розкриває ключову інформацію про операційну діяльність. За результатами 2015-2016 рр. Компанія підготувала звіт про соціальні проекти. У 2016 році за результатами дослідження Transparency International Ukraine Енергоатом став першим, отримавши найвищі оцінки показників прозорості.
Саме атомники, обговорюючи прийняття будь-яких рішень в галузі на усіх можливих рівнях, передбачають у проектних документах практично усі цілі сталого розвитку, визначені ООН. Тож для нас підготовка НФЗ за стандартами GRI стала цілком органічним продовженням поточної діяльності.
Координатор та ідеолог підготовки нефінансового звіту Енергоатома, заступник директора центру зовнішніх інформаційних комунікацій Danila Lavrenov: По-перше, цей звіт мотивував нас організувати збір та обробку нових показників, які раніше не обліковувалися. По-друге, звіт став способом визначення найбільш аспектів для оцінки та управління нефінансовим впливом Компанії. Також, звіт мотивує нас для побудови системи КСВ в галузі сталого розвитку для усіх департаментів Компанії. Нарешті, звіт став для нас стимулом для посилення взаємодії із внутрішніми та зовнішніми зацікавленими сторонами. Як висновок: Енергоатом як сучасна компанія має своїм прикладом демонструвати відповідальність за нефінансовий вплив. Це врешті-решт має підвищити довіру до державного сектору в цілому.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі