неділя, 1 жовтня 2017 р.

Презентація нової політичної партії «Український дім» пройшла в суботу в Києві.

В суботу, 30 вересня 2017 року, в Києві, в готелі "Хрещатик" відбулася презентація політичної партії «Український дім».

Голова партії – директор державного підприємства «Український дім» Юрій Стельмащук. В його біографії вказано, що він є священнослужителем Андріївського собору, займається волонтерською та благодійною діяльністю.

«Ідеологія партії «Український дім» ґрунтується на традиційних духовно-світоглядних цінностях українського народу, узгоджених зі стандартами демократії, ідеями гуманізму християнського віровчення, концепції сталого розвитку світової економіки», – йдеться в програмі політсили.

Політична сила виникла 5 листопада 2016 року на базі перейменованої Соціально-християнської партії (заснована в 2004 році, її лідером у 2004-2005 рр. була народний депутат України, співачка Оксана Білозір).

Партія «Український дім» виступає за ліквідацію корупції в усіх органах державної влади, запровадження процедури відкликання депутатів і зняття депутатської недоторканності, запровадження практики прямого народовладдя у територіальних громадах з допомогою референдумів та інших форм, проведення масштабних економічних реформ в Україні.

«Кардинальні та ефективні зміни, долучення до праці ефективних, молодих, успішних спеціалістів призвели до створення потужної команди, яка готова працювати на благо України. Вільни, освічені, сильні духовно та міцні здоров’ям люди – це наші громадяни. Вони будують український дім, вони господарі у себе вдома. Впевнений, мільйони українців розподіляють наші принципи та цінності. Киян та мешканців київщини я готовий познайомити з тими, хто очолить «Український дім» та буде захищати Ваші інтереси, цінності, разом з ким ми будемо змінювати на краще ваше життя» – зазначив голова партії «Український дім» Юрій Стельмащук.

Світлина від Ирини Борзової.         Світлина від Ирини Борзової.

Світлина від Ирини Борзової.       Світлина від ukrpress.info.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі