неділя, 1 жовтня 2017 р.

Україну з робочим візитом відвідали адміністративні судді з Австрії

Уперше за увесь період функціонування адміністративної юстиції в Україні з робочим візитом для обміну досвідом з 27 по 29 вересня 2017 року перебували представники однієї найстаріших європейських адміністративних юстицій, а саме близько 30 суддів з Австрії.
Одночасно Україну відвідали Президент Європейської асоціації адміністративних суддів Едіт Целлер та Президент Асоціації Австрійських адміністративних суддів Зігфріт Кьоніхсхофер.
Партнерами вказаного візиту була Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів та Організація з безпеки і співробітництва в Європі, Посольство Австрії в Україні, Європейська асоціація адміністративних суддів та Асоціація Австрійських адміністративних суддів.
Під час робочого візиту представників європейської адміністративної юстиції провели низку заходів. Зокрема,  в конференц-залі готелю «Хілтон» відбулась конференція «Австрійська та українська адміністративна юстиція: порівняльні аспекти», присвячена обговоренню функціонування систем адміністративного судочинства України та Австрії, а також особливостей здійснення судової реформи в Україні.

Голова Окружного адміністративного суду міста Києва Павло Вовк, а також  судді Вікторія Аверкова, Віталій Амельохін, Олександр Донець, Олександр Кармазін, Костянтин Пащенко та Богдан Санін взяли участь у конференції «Австрійська та українська адміністративна юстиція: порівняльні аспекти».  Під час заходу був проведений аналіз систем адміністративного судочинства України та Австрії, а також обговорено питання проведення судової реформи в Україні.

За результатами конференції підписано Меморандум про взаєморозуміння між Австрійською асоціацією адміністративних судів і Всеукраїнською асоціацією адміністративних судів.  

Світлина від Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів.    Світлина від Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів.  Світлина від Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів.

Світлина від Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів.    Світлина від Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі