понеділок, 18 вересня 2017 р.

Olerom Forum One в Києві відбудеться 30 вересня, Палац Спорту

Створюючи майбутнє. Від мрії - до результату.
Наш світ змінюється стрімкими темпами: все коротше стають секунди в хвилини, все швидше ми повинні приймати рішення. Так, ми встигаємо виробити механічні звички і навички, але не встигаємо змінити погляди і мислення. Люди, які здатні піднятися над всім цим і по-іншому подивитися на речі, події, процеси - саме вони змінюють світ і сьогодні вже створюють наше завтра. Ви можете опинитися серед них, завдяки networking нового часу і тієї синергії думок, яку ми прагнемо створити на заході. Як результат - трансформація мислення і безмежність можливостей в сучасному світі технологій.
Зі сцени OLEROM FORUM 1 світові бізнес-експерти відкриють свої унікальні інсайти і стратегії. Хедлайнер форуму цього року - засновник Apple - Стів Возняк. Серед keynote speakers представники компаній-лідерів технологічного ринку: співзасновник і віце-інженер Siri Inc - Адам Чеер; бізнес-мислитель і експерт в області менеджменту № 1 в світі - Маршалл Голдсміт; співзасновник краудфандінгових майданчиків Kickstarter - Чарльз Адлер; творець першого в світі безкоштовного онлайн-магазину додатків GetJar і засновник венчурного фонду Nextury Ventures - Ілля Лаурсен; генеральний директор EVO.company - Микола Палієнко.
Більш того, в цьому році форум перейшов в дводенний формат:
30 вересня вас чекає networking, унікальні знання від спікерів світового рівня, інноваційні розробки на Алеї Стартапів. А на завершення продуктивного дня форуму - Vip-вечеря зі спікерами та Afterparty, де ви обговоріть отримані на форумі знання в невимушеній обстановці, насолодитеся музикою і приємною компанією.

1 жовтня в рамках OLEROM FORUM 1 ви станете учасником дискусійній панелі, де разом зі спікерами форуму обговоріть найбільш хвилюючі теми сучасного бізнесу. І ще одна унікальна можливість другого дня - майстер-класи Маршалла Голдсміта, Каті Порш і Пітера Брандла, Євгенія Чичваркіна. Тут, разом з відомими бізнес-коучами, ви попрацюєте над своїм успіхом.
Владислав Пєсков

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі