середа, 20 вересня 2017 р.

День родових помість та екопоселень України

Під такою назвою відбулося свято родових помість в Музеї народної архітектури та побуту у Пирогові. Воно сталося можливим завдяки співдружності творців родових помість спільно з Національним музеєм народної архітектури та побуту у Пирогові (м. Київ). Більше 15 років в Україні існує народний екологічний рух творців родових помість – людей, що свідомо змінюють свій образ життя на більш природній та гармонійний, створюючи екопоселення, що складаються з родових помість.
Основною метою заходу було поширення у суспільстві: 
- ідей та досвіду здорового образу життя в родових помістях та поселеннях через проживання у тісній гармонії з природою;
- екологічно чистих товарів та продуктів, що створенні-вирощені власними руками, розповсюдження екологічно чистих і безпечних технологій та зміна свідомості суспільства для дбайливого ставлення людства до Землі. 
- виховання в любові до землі, створення родового помістя, як простору любові вільних людей, яке стане малою батьківщиною
для жителів, що надихатиме на все подальше життя.
На святі відвідувачі музею, кияни та гості столиці, мешканці родових помість та екопоселень могли ознайомитись із  виставкою-продажею товарів та продуктів створених - вирощених власними руками в поселеннях та родових помістях та з інформаційними стендами поселень, поспілкуватися з мешканцями родових оселень та переглянути матеріали про життя в поселеннях та родових помістях.  
Окрім цього всі гості свята могли прийняти участь у різноманітних практичних
майстер-класах з ремесл, що впровадженні в родових та екологічних поселеннях, насолодитися чудовими голосами самодіяльних колективів родових та екологічних поселень, а також професійних виконавців позитивної образної творчості та поводити хороводи. 
Свято вдалося, люди із зацікавленістю знайомилися із представниками  родових поселень та їх життям і пересвідчувались в тому, що жити на власній землі набагато корисніше. Загалом всі були радісні та люб’язні один до одного, як велика дружня сім’я. Тож чекаємо нових зустрічей та наступного свята дня родових поселень.  
Леонід Коваленко
Фото Олексій Свертока

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі