субота, 5 серпня 2017 р.

Інтерньюз-Україна представили книгу «Путівник по реформах» та провели конкурс реформаторів Reforms Guide Awards


3 серпня на території офісу ГО «Інтерньюз-Україна» відбулася літня вечірка з нагоди презентації книги «Путівник по реформах» та голосування за найкращого реформатора України.
Книга «Путівник по реформах» - нове, унікальне видання, створене незалежними експертами та журналістами «Інтерньюз-Україна» за фінансової підтримки Посольства Фінляндія в Україні, яке розглядає 17 ключових реформ, розпочатих у 2014 році. У книзі описані не лише цілі, здобуття та очікування від кожної з них, а й дано короткий історичний екскурс у кожну з галузей, що нині реформуються. Путівник розповідає про усі попередні спроби провести реформи, а таких було чимало, та вказує на причини провалу
попередніх спроб. Це перше видання такого роду – узагальнюючий аналіз ґрунтовних, глибинних змін, які відбуваються у державі сьогодні. 
Офіційну частину презентації Путівника відкрив директор з програмної діяльності «Інтерньюз-Україна» Андрій Кулаков: «Для країни, що проходить серйозний та масштабний період змін, Путівник по реформах – так само незамінна книга, як і туристичний путівник для подорожуючого. Особливо цей путівник корисний тому, що є об’єктивним – усі матеріали книги написані незалежними експертами з реформ. Ми сподіваємось що книга наштовхне читачів на вивчення процесів реформування та активне включення у процес контролю та здійснення реформ. Зі свого боку «Інтерньюз-Україна» робитиме усе можливе не лише для популяризації цієї книги та проекту, в Україні та закордоном, а й інформування про реформи в державі в цілому».  

Підготував  О. Майстренко
Фото              Д. Нагорного

1 коментар:

  1. Я не совсем понимаю, зачем нужна подобная книга, но возможно она имеет вес в узких кругах людей. Зачастую люди читают книги, что бы найти ответы на вопросы. Это я знаю давно, так как сам уже долгое время читаю романтические книги онлайн Booksonline. У меня были проблемы в отношениях с девушками, поэтому я решил, что это поможет мне стать более внимательным по отношениям к женщинам.

    ВідповістиВидалити

Коментарі