неділя, 6 серпня 2017 р.

Американський бізнес розробив проект по видобуванню золота в Україні

Як повідомляє "Громадське радіо" , американська компанія отримала всі узгодження на ведення бізнесу в Україні, але процес формального отримання відповідних документів затягується.
Американська компанія Avellana Gold розробила проект з видобутку  золотої та золото-поліметалічної руди на Закарпатті, в який планує інвестувати близько $100 млн. Про це повідомляє Держгеокадастр.

Компания планує розробити нову інфраструктури і стратегії розвитку Мужіївського родовища з використанням сучасного обладнання. Стара інфраструктура Мужіївського родовища обмежувала можливості рудника – обсяг видобутку досягав 120 тис тонн на рік. Сьогодні ж інвестори планують організувати високоефективне виробництво на тривалу перспективу з річним обсягом видобутку 500 тис тонн.

Для цього Avellana Gold планує включити в розробку одночасно і золоті, і золото-поліметалічні руди. По суті, це буде нова стратегія видобутку. 

Головою компанії є Брайан Саваж (Brian C Savage) — голова ради директорів Pioneer Management LLC, приватної компанії, яку він заснував в 2009 році для надання консультацій та інвестування в проекти і компанії зі сфери природних ресурсів. Українське представництво Avellana Gold очолює Микола Гожик, який раніше був головним інженером ТОВ «Закарпатполіметали», директором ТОВ «Сауляк».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі