![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi5_nHpnfQ0lchC3RhIGasurBx2OneBca3S-BvKNhta8XQWEF9OzREcMOj4k9VQBZX2mWjMTA525Z2YVip_89YXFFKTlovCkmLWXzMNMzgnWfmXyIg9B1pxbJ7dRlp5rn3AES2yq2pv2hY/s320/jhkjhkj.jpg)
Метою заходу є налагодження торговельних відносин між Італією та Україною та створення умов для подальшого співробітництва у сфері виноробства.
Захід був організований спільно з Торгово-промисловою палатою України та ЦУМом, за підтримки Почесного Консула України в Італії у Падуї, регіонах Венето, Трентіно-Альто Адідже, Фріулі-Венеція-Джулія Марко Тозона.
Під час заходу було проведено дeгустацію більш ніж 100 видів вин таких італійських торговельних марок, як “Le Monde”, “Pian delle Vette”, “Marisa Cuomo”, “Biagi”, “Castello di Roncade” з найдавнішими виноградарськими традиціями, представленими безпосередньо виробниками з різних регіонів Італії. На заході також були представлені італійські продукти харчування: “Bonazza”(ковбасні вироби), “Buono e onesto” (сирні вироби), “Avesani” (макаронні вироби), “Pace”(оливкова олія) та багато інших. В програмі заходу була зустріч з відомим сомельє Італії - Bartolomeo Roberto Lepori та українськими сомельє, семінар майстер-клас для українських імпортерів вина.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Коментарі