субота, 8 липня 2017 р.

ITALIAN WINE EXPO

7 липня 2017 року  відбувся урочистий захід “Italian Wine Expo”, присвячений вину та винному мистецтву Італії, який було проведено у формі семінару майстер-класу для імпортерів та дегустації для гостей.

Метою заходу є налагодження торговельних відносин між Італією та Україною та створення умов для подальшого співробітництва у сфері виноробства.

Захід був організований спільно з Торгово-промисловою палатою України та ЦУМом, за підтримки Почесного Консула України в Італії у Падуї, регіонах Венето, Трентіно-Альто Адідже, Фріулі-Венеція-Джулія Марко Тозона.

Під час заходу було проведено дeгустацію більш ніж 100 видів вин таких італійських торговельних марок, як “Le Monde”, “Pian delle Vette”, “Marisa Cuomo”, “Biagi”, “Castello di Roncade” з найдавнішими виноградарськими традиціями, представленими безпосередньо виробниками з різних регіонів Італії. На заході також були представлені італійські продукти харчування: “Bonazza”(ковбасні вироби), “Buono e onesto” (сирні вироби), “Avesani” (макаронні вироби), “Pace”(оливкова олія) та багато інших. В програмі заходу була зустріч з відомим сомельє Італії - Bartolomeo Roberto Lepori та українськими сомельє, семінар майстер-клас для українських імпортерів вина.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі