субота, 17 червня 2017 р.

Україна та Швеція обговорюють перспективи взаємної торгівлі

15 червня у Києві відбувся 6-й Шведсько-український бізнес-форум, організований Посольством Швеції в Україні за підтримки шведської бізнес-спільноти. Темою цьогорічної зустрічі стало укріплення торгових взаємовідносин між двома країнами під гаслом «Швеція- Україна: зростаємо разом». Форум покликаний віднайти можливості розширення торгівлі між Швецією й Україною і представити перспективні сектори української економіки і шведські рішення для потреб українського ринку.
Цього року у заході взяли участь Посол Швеції в Україні Мартін Хаґстрьом, міністр закордонних справ Швеції Маргот Вальстрьом, міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкевічус, перший Віце-прем’єр-міністр та міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та інші. Крім українських та шведських урядовців до участі у форумі долучилися й представники бізнесу. Свої кейси презентували спікери таких всесвітньо відомих брендів, як Ericsson, Scania, SEB Corporate Bank, Sigma Software, SKF тощо.
Я пишаюсь тим, що цього року ми будемо говорити не тільки про шведський експорт, а й про український експорт… Дуже хороша була статистика минулого року. Цього року все навіть краще. У першому кварталі український експорт до Швеції зріс на 34%, шведський експорт до України залишився на рівні минулого року. Сподіваюсь, що цей форум буде сприяти покращенню цих показників», заявив під час свого вітального слова пан Хаґстрьом. За його словами, саме економічні взаємовідносини нашої країни зі Швецією є показовими. Адже у разі, якщо українські товари сприйматимуться шведським ринком, то вітчизняні виробники зможуть експортувати власну продукцію у будь-яку країну ЄС.
Сьогодні ми хочемо зробити Швецію ще більш відкритою для України, а Україну - для Швеції як місця для бізнесу, інвестицій і туризму», - сказав посол Швеції в Україні.

У рамках заходу за ініціативою Шведської торгової колегії і за підтримки українського Офісу з просування експорту був проведений семінар «Експорт до Швеції», покликаний продемонструвати можливості скандинавського ринку і надати практичну інформацію і поради для вітчизняних виробників у сферах деревообробної, харчової і текстильної промисловостей.




Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі