субота, 17 червня 2017 р.

Форум "Економіка України: виклики та перспективи", організований Атлантичною радою США (Atlantic Council) і Burisma Group у Києві

Україна знаходиться далеко попереду очікувань міжнародних партнерів з прогресу в реформах, за винятком боротьби з корупцією та приватизації.

Про це заявив Френсіс Маліж, директор Європейського банку реконструкції та розвитку в країнах Східної Європи та Кавказу, на Форумі Економіка України: виклики та перспективи, організованому Атлантичною радою США (Atlantic Council) і Burisma Group 15 червня у Києві. Відкрив Форум Джон Гербст, посол США в Україні (2003-2006) і директор Dinu Patriciu Eurasia Center при Atlantic Council. Експерти обговорили результати змін в державному та комерційному секторах, плани із зовнішніх запозичень, настрою внутрішніх та зовнішніх інвесторів.

Олександр Данилюк, міністр фінансів України, впевнений, що Україна стала більш стійкою до зовнішніх шоків і виходить на стабільне економічне зростання.

– Зараз ми впевненіше будуємо своє майбутнє. Причина, по якій я настільки позитивно налаштований щодо економічного зростання, у тому, що реформи, які ми реалізовували в останні 3 роки, почали давати результати, – наголосив Данилюк.

– Якби три роки тому хтось сказав, що з Україною буде обговорюватися той рівень питань, який обговорюється зараз, ми б не повірили. Україна знаходиться далеко-далеко попереду очікувань за досягненнями в реформах, – заявив Френсіс Маліж.

Вадим Пожарський, радник ради директорів Burisma Group, наголосив на важливості реформ в енергосекторі і на прикладі зростання внутрішнього виробництва газу продемонстрував до чого привели законодавчі зміни останнього року.

– Як приватний інвестор ми показуємо приклад ефективної роботи в Україні, тільки в цьому році Burisma Group планує вкласти у виробництво близько 3 млрд грн, – зазначив Вадим Пожарський.

Форум Економіка України: виклики та перспективи був присвячений обговоренню поточної економічної ситуації і найбільш ефективних інструментів розвитку майбутнього України. Захід складався з двох панелей, в обговоренні також взяли участь представники Посольства США в Україні, Джон Гербст, директор, Dinu Patriciu Eurasia Center при Atlantic Council, Тимофій Милованов, почесний президент KSE, Олена Білан, головний економіст, Dragon Capital, Морган Вільямс, президент Американо-Української Ділової Ради, Айварас Абромавічус, екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України та інші.

Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен вважає, що Україні необхідно провести пенсійну, земельну, медичну та антикорупційну реформи.

Підготував Олександр Майстренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі